01 Mart 2019

Gigi Hadid'in Işıltılı Paris Güzelliği için 5 İpucu

YAZI: EKİN KURBETÇİ

gigi-hadid-paris-fashion-week-hair-make-up-skin-shine-beauty-highlighter

Fotoğraf: @jennifer_yepez

Paris'te Gigi Hadid rüzgarı esiyor! Geçtiğimiz gün Prada'nın partisine katılan Gigi Hadid, Parizyen güzelliğe getirdiği modern bakışla nefesleri kesti. Siyah kombinini modern saç ve makyaj ikilisiyle tamamlayan yıldız, adeta minimal detaylarla çarpıcı bir güzelliğe sahip olmanın sırrını verdi.

Gigi Hadid'i uzun zamandır ilk kez saç örgüsüyle gördük diyebiliriz. Ortadan ayırdığı saçlarını ensede toplayan Gigi, sade bir örgüyle görünümünü tamamlamış. Tepeden örgünün getirdiği amazon tavra kıyasla ünlü model, bu saç tercihiyle romantik ama modern bir sonuç yakalamış.

 gigi-hadid-paris-fashion-week-hair-make-up-skin-shine-beauty-highlighter

Fotoğraf: @jennifer_yepez

Giginin makyajı ise 'Işıltıya Giriş 101' dersi niteliğinde. Güzelliğiyle nude makyaj böyle olur diyen Gigi'nin görünümündeki kilit nokta ayna ışıltılı cildi. Çıplak bakışlar, abartısız rimel ve ruj, ve hafif kontürle makyajını şekillendiren başarılı model yoga cilt trendiyle etkileyici bir titreşim yayıyor. Süpermodelin güzelliğini yükselten ve minimal tavrına 3. bir boyut katan ışıltılı cilt makyajı için ipuçlarını araştırdık.

ETİKETLER: GİGİ HADİD , PARİS MODA HAFTASI , IŞILTILI CİLT , ÜNLÜ SAÇI , HAFİF MAKYAJ