22 Aralık 2018

Fenty Beauty Mattemoiselle Ruj Ailesine 10 Yeni Renk Ekleniyor!

fenty-beauty-rihanna-make-up-mattemoiselle-lipstick

Fotoğraf: @fentybeauty

Geçtiğimiz sene bu zamanlarda Rihanna, Fenty Beauty'nin makyaj koleksiyonuna Mattemoiselle isimli bir ruj ailesi eklendiğini açıklamıştı. Mat bitişli, kolay sürümlü, hafif dokulu ve kondorlu bu seri çarpıcı bordodan safari yeşiline birçok renk içeriyordu ve tabi ki Rihanna'nın kozmetik dünyasındaki yola çıkış mottosuna uygun olarak her ton her cilt rengiyle uyumluydu.

fenty-beauty-rihanna-make-up-mattemoiselle-lipstick

Fotoğraf: @fentybeauty

Geçtiğimiz günlerde, hepimizin çabucak favorileri arsına giren Mattemoiselle ailesine 10 yeni renk ekleneceği açıklandı. 'Siz istediniz, biz de kayıtsız kalmadık.' diyerek Rihanna'nın parlak, rorange rengi dudaklarıyla poz verdiği bir fotoğrafı paylaşan Fenty Beauty, hem Rihanna fanlarını hem de makyaj meraklılarını heyecanlandırdı.

Gökkuşağı düşlerinizi gerçeğe dönüştürecek yeni renkler Rihanna'nın dudaklarındaki Tiger Tini'nin yanında Violet Fury (patlıcan moru), Pumpkin Rose (pembe turuncu), Flamingo Acid (koyu magenta), Dragon Mami (neon pembe-kırmızı), I Quit (kakao rengi), F'N Black (tam siyah), Turks and Caicos (teal mavi), Ballerina Blackout (soğuk tonlu pembe) ve THICC (leylak) isimlerini taşıyor.

fenty-beauty-rihanna-make-up-mattemoiselle-lipstick

Fotoğraf: @fentybeauty

Her gün kullanabileceğiniz kusursuz nude tonlardan, kendinizi cesur hissettiğinizde bürüneceğiniz teal mavisine her ortama ve her moda uygun ruj rengi Fenty Beauty'de mevcut. Zengin pigment ve renk karşılığının yanında dudaklarda ultra hafif bir hissiyat bırakan Mattemoiselle serisi, yeni yılda 24 renkle makyajımıza renk katmaya devam edecek.

Rihanna'dan Makyajın 5 Olmazsa Olmazı

ETİKETLER: RİHANNA , FENTY BEAUTY , MATTEMOİSELLE RUJ