12 Şubat 2016

Eğlenceli Dudak Kokteyli: Juicy Shaker

YAZI: MERVE İNANDUÇAR

Lancôme çift fazlı dudak kokteyli Jucy Shaker’la makyajı eğlenceye dönüştürüyor. Dudak balmlarının seksi ve avangard sembollerinden ilham alan Juicy Shaker’lar Lancôme’un yenilikçi ve eğlenceli felsefesini somutlaştırdı. Juicy Shaker’ın eğlenceli tasarımının yanında formulünde çift faz kullanılması ve kullanıldıktan sonra yumuşak dokunuş ve parlak, yoğun renk görünümünü bir arada bırakması eşsiz tasarımın sürpriz sonucu.

lancome

Juicy Shaker'ın taze ve coşkun ruhun temsilcileri dünyaca ünlü iki güzellik elçisi Lupita Nyong’o ve Lily Collins

Birbirini tamamlayan iki fazdan 1. fazında dört ipeksi yağın harmanlanmasıyla oluşturulan özenli formülün, renklerin pigmentlerle birleşerek demlenmesiyle yaratılan 2. fazla karışması eşsiz bir deneyim yaşatıyor. Lancôme Juicy Shaker, süngerimsi yapıya sahip olan aplikatörü ile ruj uygulamasını eğlenceli ve basit bir hale getirirken renklerin dudağa tam yayılmasını sağlıyor. Dudaklarda uyandırdığı ince ve parlak okşama hissi ile narin ruha sahip kadınlara tam da kendileri gibi hissettirecek. Juicy Shaker'ın kadınların kalbini on ikiden hedef alan, turuncunun pembeyle harmanlanmasından başlayıp gittikçe koyu tonlara dönen olmazsa olmaz kadınsı 14 renk seçeneği var. 

lancome

Ürünün sahip olduğu taze ve coşkun ruhun temsilcileri dünyaca ünlü iki güzellik elçisi Lupita Nyong’o ve Lily Collins kahkaları, cesur ve eğlenceli tavırları ile renklere hayat verdiler! Oluşturulan bu yeni tutum sayesinde Juicy Shaker ile şimdiden itibaren sonsuza dek make-up dünyası ciddi bir şekilde sarsılacak ve yeni bir akım canlanacak.

 

ETİKETLER: LANCÔME , ÇİFT FAZLI RUJ , JUİCY SHAKER