19 Nisan 2018

Dior ile Bu Yaz Bakışlarınıza Renk Katın

YAZI: EKİN KURBETÇİ

 bella-hadid-dior-makeup-eyeliner-cateye-beauty-mascara

Makyajda renk oyunlarının ustası olan Dior, enerjik seçeneklerle yenilediği koleksiyonuyla bakışlarınıza yaratıcı bir dokunuş yapmaya geliyor. Fotoğraf çekimleri ve defile kulislerinin temposu yüksek ve heyecan verici atmosferinden ilham alan marka bu sene de yeni ve yaratıcı ürünlerle karşımızda.

Pembe, sarı, turuncu gibi pop renkerin altın çağını yaşadığı bu sezon Dior, renkleri yeni zirvelere taşıyor. “Kadınlara, renkler söz konusu olduğunda cesur olabilecekleri ve bunu bir zarafet içinde yapabilecekleri bir malzeme vermek istedim.” diyor Peter Philips.

 bella-hadid-dior-makeup-eyeliner-cateye-beauty-mascara

Eyeliner görünümüne yeni bir soluk getiren Dior, Diorshow On Stage Liner ile size yaratıcılığınızı sonuna kadar kullandırmayı amaçlıyor. Sanatsal yönünüzü makyajıyla harmanlamak için birebir olan bu eyeliner, makyaj uygulamanızı hem kalem hem fırça ve ultra esnek ucuyla kolaylaştırırken, cesur renkleriyle size yeni dünyaların kapılarını açıyor. Christian Dior’un 2018 kış defilelerinde de rol çalan renkli eyeliner görünümü, Diorshow On Stage Liner ile yalnızca birkaç saniyenizi alacak. Solmadan ve bulaşmadan 24 saat kalıcılığını koruyan bu yeni formül ultra siyahtan güneş sarısına 14 farklı renge ve ultra parlak, mat  ve sedefli olmak üzere 3 farklı bitişe sahip.

 bella-hadid-dior-makeup-eyeliner-cateye-beauty-mascara

Bekleyin, daha bitmedi! Geçtiğimiz sezon Bella Hadid’in de favorisi olan Diorshow Pump ’N’ Volume maskarayla gönlümüze taht kuran ve hacimli kirpik aşıklarının cevaplarını karşılayan Dior, renk macerasına bu maskaraya eklediği 4 canlı tonla devam ediyor. Basınçlı şişesiyle, sıkılarak formülü aktif hale gelen ve kirpiklere ekstra dolgunluk katan bu maskara şimdi yoğun mercandan parlak maviye yeni renk seçenekleriyle göz laıyor. İster kirpiklerinizin uçlarına hafif bir dokunuşla ya da tüm kirpiklerinize yoğun bir uygulamayla cesur görünümler yaratacağınız bu maskara sezonun yükselen makyaj trendi renkli kirpikler için ihtiyacınız olan dikkat çekici bitişi sağlıyor. Üstelik bu renkli maskaraların suya dayanıklı formülleri de mevcut.

Cesur makyaj koleksiyonu ve çıtayı yükselten renk yelpazesiyle Dior, yaratıcı ve oyuncu makyaj tutkunlarının kalp atışlarını hızlandırıyor.

2018 İlkbahar/Yaz sezonunun 12 popüler makyaj trendi için tıklayın.

ETİKETLER: BELLA HADİD , MAKYAJ , RENKLİ EYELİNER , DİORSHOW PUMP 'N' VOLUME & ON STAGE LİNER