03 Mayıs 2019

Bu Yaz Renkli Eyeliner'larınız Rihanna'dan

YAZI: EKİN KURBETÇİ

rihanna-fenty-beauty-eyeliner-colorful-summer-make-up

Fotoğraf: @fentybeauty

Sıcak iklim yaklaşırken beklenen tek şey hafif dokulu kıyafetlerinizi raftan çıkarmak ve bikini sezonunu açmak değil. Yaz güzelliğiz de tıpkı gardrobunuz gibi yeni ürünler, yeni dokular ve yeni renklerle tazeleniyor. Özellikle kozmetik markalarının çıkardığı sınırlı üretim tatil koleksiyonları konusunda Fenty Beauty de başı çekenlerden. Hali hazırda 2019 yazı için Body Lava serisine Trophy Wife rengini ekleyip sizi altın bir tanrıçaya dönüştürmeyi hedefleyen Rihanna, şimdi de renkli makyajınıza el atıyor. 

rihanna-fenty-beauty-eyeliner-colorful-summer-make-up

Fotoğraf: @fentybeauty

Sezonun makyaj hitlerinden renkli eyeliner görünümlerini odağına koyan başarılı yıldız, 3 farklı eyeliner trio'su ile karşınızda. Baecae, Baewatch ve Baeside isimli, bakışlarınızı çerçeveleyecek 3 eyeliner ailesi, bu yaz neon rüyanızı yaşamanızı sağlayacak.

rihanna-fenty-beauty-eyeliner-colorful-summer-make-up

Fotoğraf: @fentybeauty

Ancak merak etmeyin, Rihanna çarpıcı renkli bakışlarınızı yalnız bırakmıyor. Poutsicle isimli bir ruj ailesi çıkaran Riri, her cilt tipine uyumlu tam 7 farklı iştah açıcı tonla dudaklarınızı da renklendiriyor. Saten bitişli ve yumuşak sürümlü bu rujlar sıcak, enerjik ve hareketli yaz günleri için birebir! Bu yaz Rihanna ve Fenty Beauty'nin renklerini güzelliğimize taşımak için sabırsızlanıyoruz!

Sezonun En Trend 8 Makyaj Görünümü

ETİKETLER: FENTY BEAUTY , RİHANNA , MAKYAJ TRENDİ , RENKLİ EYELİNER