09 Ağustos 2016

Bobbi Brown'dan Sihirli Silgi

Bobbi Brown, gülünce, kaşları çatınca ya da yeterli uykuyu alamayınca yüzde beliren çizgilerin görünümünü azaltmayı hedefleyen yeni Instant Confidence Stick'in tanıtımını yaptı. Bu aydan itibaren satılmaya başlanan Instant Confidence Stick aslında rötuş makyajı olarak adlandırılabilecek yeni bir kategoriye ait. Cildi pürüzsüzleştirmek, parlamayı önlemek gibi becerileri olan stick, makyajın üzerine de uygulanabiliyor. Bobbi Brown'un eğitim direktörü ve uluslararası makyaj artisti Eliano Bou Assi, Instant Confidene Stick ile ilgili merak ettiklerimizi cevapladı.

bobbi brown

Confidence Stick tam olarak nedir? Bobbi Brown güzellik ürünlerinde yeni bir kategoriye mi imza atıyor?

Confidence stick ince çizgileri ve kusurları anında yok eden Bobbi’nin yeni “Retouching Ürünleri” arasında lanse ettiği bir ürün.

Instant Confidence Stick’in doğru uygulaması nasıl olmalı ?

Makyaj öncesinde ya da gün içinde gereksinim duyduğunuzda ince çizgiler ve kusurlara uygulanmalı. Cildimizdeki gözenek görünümünü azaltmak, ince çizgileri yok etmek, cilt dokusunu pürüzsüzleştirmek ve parlaklık kontrolü sağlamak istiyorsak Confidence Stick kullanmalıyız. Ayrıca her cilt tipi için de uygun.

ETİKETLER: BOBBİ BROWN , GÜZELLİK , MAKYAJ