12 Temmuz 2021

Bella Hadid'in Doğal ve Işıltılı Cannes Güzelliği

YAZI: EKİN KURBETÇİ

bella-hadid-cannes-dior-vogue

Fotoğraf: Dior

Cannes kırmızı halısında Bella Hadid rüzgarı esiyor ve bu rüzgara kapılmamak elimizde değil. Gece kıyafetlerini, gösterişli makyajlar ve bir o kadar dikkat çekici topuzlarla tamamlayan süpermodel, katıldığı Dior x Vogue defilesinde ters köşe yaptı ve ışıltılı, ferah güzelliğiyle objektiflerin karşısına geçti.

Beyaz renkli Dior x Sacai imzalı bir takım elbise giyen Bella, saç ve makyajında da bu minimal havayı korudu. Dalgalı saçlarını dağınık bir topuzla sabitleyen güzel modelin makyajı da Fransız rivierasının ışıltısıyla yarışır nitelikteydi.

bella-hadid-cannes-dior-vogue

Fotoğraf: Dior

Cilt makyajında hafif bir fondöten kullanan başarılı model, belli belirsiz bir kontürle yüzünü şekillendirmiş. Bella, allığını elmacık kemikleri ve burun üzerine uygulayarak güneşten öpücük almış, genç bir görünm elde etmiş. Sıra göz makyajına geldiğindeyse koyu tonları göz çerçevesinin dış köşelerinde yoğunlaştıran Bella Hadid, göz kapaklarının ortasına uyguladığı ışıltılı farla bakışlarını aydınlatmış ve ultra siyah bir rimelle son dokunuşu yapmış.

Bella'nın güzelliğindeki ferah yansımanın ise iki kilit ürünü var. İncecik öğütülmüş, geride simli veya metalik değil inci parlaklığı bırakan bir pudrayla yüzünün yüksek bölgelerini ve köprücük kemiklerini aydınlatan 24 yaşındaki genç model, dudaklarında kullandığı pembe tonlardaki naturel bir parlatıcıyla bu hafif makyajı kusursuz bir şekilde tamamlamış. Yaz etkinliklerinde uygulayabileceğiniz eforsuz ama etkileyici bir saç ve makyaj için Bella Hadid'in Cannes güzellik portresini bir kenara not alın.

Bella Hadid'in Cannes Makyajı için Favori Ürünler

ETİKETLER: BELLA HADİD , 74. CANNES FİLM FESTİVALİ , MAKYAJ İPUCU , ÜNLÜ MAKYAJI