30 Aralık 2010

9 Bilene Sorduk: Melis Pekand

Melis Pekand2010'da güzellik alanında favorilerini değerlendirmeleri için 9 bilene sorduk. Karşınızda Vogue.com Editörü Melis Pekand'ın 5 favorisi.
1- Clinique High Lenghts Mascara: Düşük bir türlü dik durmaya alışamayan eğitimsiz kirpiklerimi Clinique'in bambu sapı gibi frıçasıyla her gün dikleştiriyorum. İncecik fırçanın kabiliyeti çok yüksek.
2- Badger: Maskotu kunduz olan organik markanın tüm balmlarını kullanıyorum. Ufak teneke kutularını yanımda taşımaya bayılıyorum. Ürünlerin kapağında aktör kunduz, balmın işlevine göre rol kesiyor. Dudak balmları en derin çatlakları ilaç gibi tedavi ederken tırnak eti balmı harikalar yaratıyor.
3- Rare Blossom yüz yıkama köpüğü: Organik temizleme köpüğü cildime çok centilmence davranıyor. Temizleme maddesinin organik bir köpük olmasına bayılıyorum.
4- Erbaviva güneş koruma: Cildim çok açık renk ve hassas olduğu için denemediğim koruma kalmadı. Bu yıl ilk defa kullandığım organik Erbaviva'yla gelecek yaz da beraberiz kesinleşti. Bu güneş kremiyle güneşin altında da dursam renk almadım ve lekeler oluşmadı. Kokusu ve dokusu da çok güzel.
5- Nars Sex Appeal Blush: Orgasm allıktan sonraki yeni favori benim için Sex Apeeal. Daha hafif şeftali tonu daha yumuşak pembeyle birleşmiş. Sadece bu allık yüzümdeyken biraz kirpiklere renkle makyaj yapmış gibiyim. Abartısız ve doğal.

 

İlgili Başlıklar