31 Aralık 2010

9 Bilene Sorduk: Gözde Atakoğlu

Gözde Atakoğlu2010'da güzellik alanında favorilerini değerlendirmeleri için 9 bilene sorduk. Karşınızda Vogue Türkiye Güzellik Editörü Gözde Atakoğlu'nun 5 favorisi.
1- Chanel Le Vernis in Paradoxe oje: Kahve ve morun metalik dokuyla birleşmesinden doğan Paradoxe, sezona imza ar-tan bir renk. Özellikle klasik giyim tarzıyla bu rengi kullanmak, kontrast ve dikkat çekici bir şıklık yaratıyor.
2- Clinique Repairwear Laser Focus: Güneş hasarı üzerinde etkili olan serum sanki lazer uygulamalarının yerini alıyor. Serum, göz çevresi dahil tüm yüze uygulanabiliyor. İnce kırışıklıklar, lekeler ve kuruluk üzerinde etkili.
3- PRP: Kendi kanınızla gençleşme. Sizden alınan kanın sentrüfüj yöntemiyle trombositlerinin ayrıştırılmasına dayanıyor. Bu trombositler, mezoterapi yöntemiyle tüm cilde geri veriliyor. Sonuç mu? 2. Ayın sonunda ışıl ışıl, aydınlık ve yarı saydam bir ten. Denedim, onayladım.
4- Burbery makyaj: Tek bir ürün seçemeyeceğim kadar özel bir koleksiyon. Ruj parlatıcı, pudra, allık, göz kalemi ve fondötenden oluşan seri, markanın klasik trençkot şıklığına yakışır bir renk skalasına sahip.
5- Lanvin Marry Me: İsmi birçoklarına itici gelebilir, ama onu kullanmaya başladığımdan beir herkesin ilgisini çekip, ismini sorduğu da bir gerçek. Acı portakal, frezya, amber, musk, manolya, şeftali gibi çiçek ve meyve notalarının birleşmesinden doğmuş.

İlgili Başlıklar