30 Aralık 2010

9 Bilene Sorduk: Defne Samyeli

Defne Samyeli2010'da güzellik alanında favorilerini değerlendirmeleri için 9 bilene sorduk. Karşınızda Program yapımcısı ve haberci Defne Samyeli'nin 5 favorisi.
1- Greenlife'ın karanfilli meyve çayı: Son aylarda keşfettim. Bitki çayları toksinleri vücuttan atmada harikalar yaratıyor. Bu çay da meyve, karanfil ve tarçınıyl anefis kokuyor. İçmeden yatmıyorum.
2- Olay Total Effects cilt bakım ürünleri: Bir yıldır kullanıyorum. Çok hassas bir cildim olduğu için bakım ürünlerini seçerken normalde çok zorlanırım. Olay'in ürünleri cildimi hiç tahriş etmediği gibi yüzüme ciddi parlaklık kazandırdı. Hele Total Effects'in güneş koruyuculu nemlendiricisi belliki uzun yıllar benim vazgeçilmezim olacak.
3- Jose Eber saç maşası: Bayramda kızımla Harrods'da gezerken zorla tanıttılar. Ömür boyu garantili ve kpaksız tek bir borudan oluşan maşaya saçınızı doluyorsunuz, üç saniye içinde kalıcı harika bukleleriniz oluyor.
4- Chanel Ballerina oje: Chanel'in Ballerina isimli bej/pembe ojesini başka hiç bir renge değişmem. Ballerina en az bir hafta boyunca tertemiz görünüyor.
5- Bosu: Bu yıl edindiğim Bosu, benim için kısa sürede alışkanlık haline gelecek gibi görünüyor. Bosu içi hava dolu, ortadan ikiye bölünmüş bir küre forumda ezgersiz topu. Üzerinde denge sağlamak zor olduğu için normalde sıklıkla çalıştıramadığımız kasları hedefliyor. Ayrıca çok eğlenceli.

Güzellik 2010 En iyiler: 9 Bilene sorduk

İlgili Başlıklar