30 Aralık 2010

9 Bilene Sorduk: Blogger Makyajlı Kız

Makyajlı Kız2010'da güzellik alanında favorilerini değerlendirmeleri için 9 bilene sorduk. Karşınızda Blogger Makyajlı Kız'ın 5 favorisi.
1- Kryolan Dual Finish Two Way Concept Foundation: Porselen görünümlü yüz makyajından hoşlanıyorsanız favorim olan bu pratik ürünü deneyebilirsiniz. Fondöten ve pudranın bir arada olduğu bu ürünle şipşak profesyonel görünüm elde ediyorum.
2- Lancome La Base Pro Perfecting Make up Primer: Makyajımın uzun saatler dayanmasını istiyorsam vazgeçilmezim olan bu ürünü kullanıyorum. Makyaj sabitleyici bu ürün yüzünüzü kusursuz makyaj hazırlıyor.
3- Amazing Cozmetics Amazing Concealer: Göz altı çizgilerne oturmadan en koyu morluğu bile kolayca kamufle eden kağıt gibi düz duran dünyanın en iyi göz altı aydınlatıcısı.
4- Helena Rubinstein Sexy Blacks Eye Pencil: Yağlı sürme görünümü veren, buna rağmen akmayan yumuşacık son derece kalıcı ve bir o kadar koyu olan bu göz kalemi favori ürünlerimden. Verdiği dramatik görünüm son derece kadınsı.
5- Too Faced Smokey Eye Palette: Basitçe dumanlı göz makyajı yapabilmenizi sağlayan 9 renk fardan oluşan palet. İçindeki resimli görünüm kartlarıyla da rehberlik ediyor.

 

İlgili Başlıklar