26 Haziran 2015

5 Güzellik Hatası

 
1. Düğün Gününe Yakın Bronzlaşmak
Bronzlaştırıcı ürünlerin doğal bir görünüme ulaşması birkaç gün sürecektir. Güneşe çıkmadan bronzlaşmak istiyorsanız, bu ürünleri cildinize düğünden en az 3 gün önce uygulamalısınız. Böylece yıkandığınızda ilk katman gideceğinden daha doğal bir görünüm elde edeceksiniz.
 
2. Saç ve Makyaj Provasını Es Geçmek
İnternetten bulup beğendiğiniz saç ve makyaj stilleri sizin için doğru bir tercih olmayabilir. Düğün günü hayal kırıklığı yaşamamak için saçınızın ve makyajınızın provasını önceden yapmalısınız.
 
3. Işıltıda Aşırıya Kaçmak
Simli kremleri ve ışıltılı makyaj ürünlerini yüzünüzde sadece elmacık kemiklerinize ve kaşlarınızın altına, vücudunuzda ise dekolte bölgenize uygulayın. Alnınıza ve burnunuza sürmekten kaçının. Aşırı miktarda ışıltı kullanımı yüzünüzü olduğundan parlak göstereceği için hoş görünmeyecektir.
 
4. Yeni Bir Trend Denemek
Yeni bir saç kesimi ya da saç rengi denemenin günü değil. Görünümünüzde yapacağınız ciddi ve riskli değişiklikleri bu özel günden en az 3 ay önce gerçekleştirin.
 
5. Suya Dayanıklı Olmayan Makyaj Ürünleri 
Upuzun bir gece sizi bekliyor. Terden veya gözyaşından dolayı makyajınızın akmaması için suya dayanıklı makyaj ürünlerini kullanmaya dikkat edin.
 
 
 
Bu bir ilandır

ETİKETLER: MAKYAJ , GELİNLİK , DÜĞÜN , 2016WEDDİNG