29 Kasım 2013

#VogueDisco makyajı

 

MAC Event Team üyelerinden make-up artist Sevgi Demirel, #VogueDisco gecesi Zeynep Tosun’a parti makyajını yaparken MAC’in 2013-2014 Sonbahar/Kış trendlerinden Au Current’ı uyguladı.

Au Current kadını, gizemli, melankolik ve ölümcül. Hitchcock’ın kırmızı halıdaki kadını gibi güçlü bir kadın. Dudaklarda ısırılmış etkisi yaratan Russian Red, gözlerde ise dudakta verilen çarpıcılığı destekleyen Fluidliner Black-track, 266 numaralı fırça ile uygulandı. In Extreme Dimension Mascara ile kirpikler öne çıkarken, elmacık kemikleri Iridescent Powder serisinin Silver Dusk rengi ile parıltılı bir şekilde vurgulandı.

Bu yıl parti makyajlarında highlight ve glitter kullanımı , cilde parlaklık vermek, elmacık kemiklerini öne çıkarmak  için özellikle çok önemli. Iridescent Powder Silver Dusk’ı geniş bir fırçayla vücudunuza uygulayarak özellikle omuzlarınızı da partilerin parıltılı dünyasına hazırlayabilirsiniz. Russian Red’in üzerine uygulayacağınız Pro Glitter Red ile elmacık kemiklerinize verdiğiniz parlaklığı dudaklarınızda da devam ettirebilirsiniz.

Bu yıl, yılbaşı trendlerinde dudakları öne çıkararak yaratılan bu kusursuz ve seksi kadın makyajı için, dudaklarda kırmızının tonlarından özellikle Russian Red ve üzerine uygulanacak Pro Glitter Red ile elmacık kemiklerinize uygulayacağınız Iridescent Powder serisinden Silver parti makyajının olmazsa olmazlarının başında geliyor.

ETİKETLER: MAKYAJ , MAKYAJ TREND , MASKARA , GÖZ MAKYAJI , LİPSTİCK