12 Ağustos 2014

#tutkununizi dudaklarda

Estée Lauder makyajdaki uzmanlığını yeni Pure Color Envy Sculpting Lipstick koleksiyonunda buluşturuyor. Özel pigmentleri ile dudaklara şekil veren ve dolgunlaştıran bu özel ruj 6 saate kadar kalıcılık sağlıyor. Hafif ve kremsi dokusuyla pürüzsüz ve kusursuz dudaklara hazır mısınız? İçeriğindeki  Time Release Kapsüllü Nem Kompleksi, Hyalüronik Asit ile dudakların nem tutma yeteneğinin güçlendirilmesine yardımcı oluyor. Dudaklarınız hiç olmadığı kadar yumuşak, pürüzsüz, şekilli ve nemli... Yeni, ikonik ambalajıysa içeriği kadar özel. Modern mimariden esinlenilerek tasarlanan ambalaj Estée Lauder’ın imzasındaki lacivert ve altın rengini yansıtıyor.

 

Pure Color Envy Lipstick koleksiyonunda dudak belirginleştirme gücüne sahip, ten renginden kırmızıya, pembeden mercana uzanan 20 renk bulunuyor.

 

Bu eşsiz renklerden birini kazanmak istiyorsanız Vogue Türkiye Facebook ve Twitter hesaplarından soracağımız soruları takip edin. #tutkununizi hashtag’iyle paylaşılan en yaratıcı 5 cevabın sahibi Vogue Türkiye Pure Color Envy koleksiyonundan bir rujun yanı sıra Double Wear Brush-On-Glow BB Highlighter kazanacak. Bu mucize highlighter ise hafif formülü ve doğal kapatıcılığı ile cildin gün boyunca ışıltılı, canlı ve sağlıklı görünmesini sağlıyor. 

İlgili Başlıklar