LIVING
LIVING

30 Nisan 2021

Nardan Gelen Bereket

Asırlardır bolluk ve bereketin sembolü olan nar, Atelier Rebul’ün Home Exclusive koleksiyonunun son üyesi. Koku uzmanlığıyla bilinen marka, yeni ürünleriyle baharda evlere bereket enerjisi yayacak.

atelier rebul nar

Ritüellere inanır mısınız? Yaşadığınız ortama kokularıyla bambaşka bir hava katan Atelier Rebul, bu sefer gücünü narın bolluk getiren ritüelinden alıyor. Pek çok kültürde asırlardır bereketin simgesi olan bu kadim meyve, Atelier Rebul’ün koku uzmanlığında onu belki de en iyi şekilde tamamlayacak notalar olan tarçın ve karanfille bir araya geliyor. Bu sayede doğanın uyandığı, baharın evrene bolluk saçtığı şu günlerde aynı tazelenmeyi yaşam alanlarınızda da yakalamak mümkün oluyor. Mum ve çubuklu oda kokusu olarak tasarlanan yeni Bereket Kreasyonu’nun üst notalarında narın bolluğu, limonun tazeliği ve tarçının sıcaklığı hissediliyor. Orta notalarda karanfil, ahududu ve frezya çiçeği enerjinizi yukarı taşırken; alt notalardaki paçuli, manolya ve vanilya ise tüm sıcaklığıyla evlere bereket kokusu yayıyor.

Evimiz artık en çok zaman geçirdiğimiz yer. Yaşadığınız ortamların kalitesini yukarı taşıyarak kendinizi çok daha keyifli ve dingin hissedebilirsiniz. Kokuların gücüne güvendiğinizde evinizde sağlık, mutluluk, sevgi ve zenginlik enerjisinin yükseldiğini fark edeceksiniz. Atelier Rebul Home Exclusive Koleksiyonu’nun en yenisi Bereket kokusunu; mum, çubuklu oda kokusu ya da dilerseniz set olarak da tercih edebilirsiniz. İlhamını nardan alan bu özel koleksiyon, sevdikleriniz ve anneniz için oldukça güzel bir hediye seçeneği. Atelier Rebul Bereket Koleksiyonu’nu www.atelierrebul.com.tr adresinden inceleyebilirsiniz.

atelier rebul vogue

ETİKETLER: VOGUETÜRKİYE , ATELIER REBUL