LIVING
LIVING

01 Aralık 2021

Masallara Davet: Swarovski x Annabel's

swar,

Annabel’s ve Swarovski, Londra'nın en ikonik kulübüne harika bir yaratıcılık katmak ve yoldan geçen her yaştan insanı eğlendirecek, Mayfair'deki Berkeley Meydanı'nı canlandıracak büyülü bir cephe oluşturmak için güçlerini birleştirdi. 

Bu yıl binanın ön cephesi, Swarovski Kreatif Direktörü Giovanna Engelbert tarafından tasarlanan, şekerimsi Swarovski Kristal süslemelerinin tozlarıyla tamamlanan, bir yılbaşı sezonu klasiği zencefilli kurabiye evlerin neşeli bir yorumunu yansıtıyor. Swarovski ve Annabel's, sezonun geleneklerini, mucizelerini ve ritüellerini kutlayan göz kamaştırıcı bir görünüm sunuyor.

Baston şekerlerle çerçevelenmiş ve büyük boy şekerlerle süslenmiş Swarovski Kuğuları, binanın pencerelerinin her birinden parlıyor. Annabel'in girişini çerçeveleyen sütunlar zümrüt ve berrak kristallerle sarılırken kapının yanında büyük boy bir Noel Baba Swarovski heykelciğiyse konukları karşılıyor. Çatının ana hatlarını detaylandırmak için ana cephedeki milyonlarca şekerlemenin elle şekillendirildiğini, kristal tozlu şekerli krema ile kaplandığını ve renkli Swarovski kristalleriyle canlandırılıldığını ekleyelim. 

swar

Büyülü cephenin kapısından içeri adım atan herkesin içinde yılbaşı ruhunu canlandıracak kulübün girişinde Swarovski yılbaşı süsleriyle süslenmiş 3 metrelik bir Noel ağacı konukları selamlıyor, onu Annabel's atlıkarıncasının atının göz kamaştırıcı biçimde süslenmiş bir eyerle konukların üzerinde yüzdüğü merdiven boşluğundan sarkan 6 metrelik kristalize şeker kamışı izliyor. 

 

 

swar

Richard Quinn "Annabel's’in ünlü kapı görevlilerinin özel kostümleri üzerinde uzun süredir birlikte çalıştığımız Swarovski ile ortak olmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Dünya yeniden normale dönerken, böylesine keyifli ve eğlenceli bir projede yer almak büyük bir keyif. Annabel’s'in kristalize cephe temasını tamamlayan, 'büyülü dünyasına' giren misafirlere sıcak bir karşılama sağlayan süslü pelerinler, şapkalar ve ayakkabılar tasarladık.” sözleriyle yılbaşı dönemi için heyecanını aktarıyor. 

ETİKETLER: SWAROVSKİ , YILBAŞI , DEKORASYON