29 Kasım 2019

ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri Başlıyor

19-11/27/zubizu-yilbasi-alisveris-1574857786.jpg

Her yıl olduğu gibi bu yıl da heyecanla beklenen ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri, Volkswagen Arena’da 4 - 5 Aralık’ta gerçekleşecek. Bu yıl yedincisi düzenlenecek etkinlik yine ilgiyle takip edilen dünyaca ünlü markalara, tasarımcılara ve butik Türk markalarına ev sahipliği yapacak.

Her yıl on binlerce ziyaretçinin katıldığı etkinlik, 200’ün üzerinde markayla alışveriş ve leziz tatlarla renklenecek. Peki ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri'nde alışveriş tutkunlarını neler bekliyor? Alışverişle eğlenceyi birleştiren etkinlikte her gün özel aktiviteler 4 - 5 Aralık günü saat 10:00 – 20:00 arasında ziyaretçileri bekliyor.

ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’nde tüm ZUBİZU kullanıcılarına sağlanacak indirim ayrıcalıklarına ek olarak Yapı Kredi kart sahiplerine de ayrıca indirim fırsatları sunulacak. Yüzlerce markanın katılımı ile yılın en renkli alışveriş etkinliğinin gerçekleşeceği ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri'ne giriş ücretsiz.

Yapı Kredi Bankası’nın ana sponsorluğunda ve Angelini, D&R, Giybi, Milka, Siemens ve WMF’in co-sponsorluğunda, ünlü isimlerin markaları, stil danışmanlığı, seçkin menüler ve ZUBİZU üyelerine özel ayrıcalıklar da alışverişseverleri bekliyor olacak.

ETİKETLER: ZUBİZU , ALIŞVERİŞ , YILBAŞI