21 Kasım 2014

Yükselen Model Kendall Jenner

YAZI: LEYLA HAZAL ÇETİN

Kim Kardashian’ın kardeşi olarak tanınan Kendall Jenner’in Estee Lauder’in yeni yüzü olması çok eleştirildi. Kardashian olması sayesinde bu başarıya ulaştığı iddia edilen Jenner bu konuda çok hassas. 

 
1995 doğumlu Kendall Jenner ilk olarak kardeşleriyle birlikte yer aldığı Keeping up with Kardashians programıyla tanındı. 14 yaşında profesyonel modellik kariyerine başlayan Jenner, geçtiğimiz sezon Paris, New York ve Milano gibi en önemli moda haftalarında yer aldı. 
 
 
Fotoğraf: Estee Lauder
 
Jenner bu yolda kendi başarısını özverili çalışmasına bağlıyor, bunun için ablası Kim Kardashian’ın hiç bir podyum şovuna izleyici olarak bile katılmasını istemiyor. Hatta bunu yasaklamış durumda. Kendall profesyonel hayatta Jenner soyadından da feragat ederek ailesinin popülaritesinin ardına sığınmak istemediğini bir kez daha kanıtladı.
 
Kendall Jenner, şuan Adriana Lima’nın da dahil olduğu prestijli ajans The Society Management’a bağlı olarak çalışıyor. Burada altı çizilmesi gereken nokta, işbirliği teklifinin ajanstan gelmiş olması. 
 
 
Chanel, Givency, Marc Jacobs ve Balmain başta olmak üzere ünlü markaların defilelerinde yer alan model, son olarak da Estee Lauder’in yüzü olmasıyla başarısını sürdürüyor. 
 
 

 

ETİKETLER: KENDALL JENNER , ESTEE LAUDER