12 Ekim 2016

Versus Versace'nin Yıldızı Yüksek Tasarımcısı: Zayn Malik

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Donatella Versace'nin renkli ve hareketli Instagram sayfasını takip edenler, bugün yıldızı yüksek bir sürpizle karşılaştı. Donatella, Zayn Malik ile koyu bir sohbete daldığı bir anın videosunu paylaştı. Dakikalar içinde binlerce beğeni alan videoya Zayn'ın sevgilisi Gigi Hadid de tepkisiz kalmadı. Gigi'nin kalp yağmuruna tuttuğu paylaşım olası bir Donatella Versace ve Zayn Malik işbirliğinin habercisiydi. 

Bu işbirliği çok geçmeden resmi ağızdan da tescillendi. Zayn, Giuseppe Zanotti için tasarlamaya başladığı, 2017'nin Ocak ayında çıkması beklenen ayakkabı koleksiyonundan sonra, moda dünyasındaki ikinci büyük projesiyle karşımızda. Zayn x Versus koleksiyonu Versus Versace'nin Anthony Vaccarello'dan sonra izleyeceği yolun ilk sinyallerini verir gibi.  

Zayn Malik

Donatella Versace, bu işbirliği için ne ilk ne de son diyor ve ekliyor: "Versus Versace cephesindeki süprizlere hazır olun! Bu sadece bir başlangıç."

Zayn'ın modaya olan tutkusunu tanıştıkları günden bu yana bilen Donatella'nın muhteşem projeler üreten dahi vizyonu Zayn x Versus koleksiyonu için anında harekete geçmiş. Zayn'ın günümüzün en heyecan veriçi genç yıldızlarından biri olduğunu düşünen ikonik kreatif direktör, bu projenin büyük ses getireceğinden adı gibi emin.

Versus Versace Zayn

Zayn Malik de Donatella Versace'nin takımında yer almanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyor. Versus Versace'yi günlük hayatında sıkça tercih ettiğini söyleyen Zayn, hazırlayacağı kapsül koleksiyon için oldukça heyecanlı. Zayn'ın Versace bünyesindeki görevi kreatif direktörlükle sınırlı değil. Yakışıklı yıldızı, iki sezon boyunca Versus Versace'nin kampanya yüzü olarak da göreceğiz. 2017'nin Mayıs ayında satışa çıkması beklenen Zayn x Versus koleksiyonundan elde edilecek gelirin bir kısmının bağış amaçlı kullanılacağını da not düşelim.

ETİKETLER: VERSUS VERSACE , ZAYN MALİK , DONATELLA VERSACE , ZAYN X VERSUS