F

04 Aralık 2018

Ve Sonsuza Dek Mutlu Yaşadılar: Priyanka Chopra ve Nick Jonas

YAZI: ZEYNEP GÜR

priyanka chopra

Fotoğraf: @priyankachopra

Geçtiğimiz günlerde Hint usulü bir evlilik töreniyle evlenen Priyanka Chopra ve Nick Jonas çiftinin düğün seremonisinin yankıları hala sürüyor. Çiçeği burnunda çiftin, Hindistan'daki Umaid Bhawan Sarayı'nda gerçekleşen düğünü peri masalından farksızdı. Hint gelenek ve göreneklerine uygun bir törenle hayatlarını birleştiren Priyanka Chopra ve Nick Jonas çiftinin dillere destan düğünü üç aşamada gerçekleşti. Misafirlerin telefonla girmelerinin yasak olduğu düğünün ev sahibi Priyanka Chopra"Bu düğünden sonra insanların tatile ihtiyacı olacak" sözlerini söyleyerek, bir düğünün sosyal medyasız da ne kadar eğlenceli olabileceği hakkında ipucu verdi. 

priyanka chopra

Fotoğraf: @priyankachopra

Priyanka Chopra'nın yakın arkadaşı Meghan Markle, hamileliği sebebiyle Hindistan'daki düğüne ne yazık ki katılamadı. Priyanka Chopra'nın gelinliğini tasarlayan Ralph Lauren de çiçeği burnunda çifti Instagram hesabından kutladı. Düğün günlerinde Vogue'un ilk dijital kapağında boy gösteren çiçeği burnunda çiftin 40 gün 40 gece süren düğün seremonisi uzun süre hafızalardan silinmeyecek gibi duruyor.

priyanka chopra

Fotoğraf: @priyankachopra

Priyanka Chopra'nın, Swarovski kristallerinden ve 2 milyon inciden oluşan Ralph Lauren gelinliği toplamda 1826 saatte tamamlanmış. Ralph Lauren, rüya gelinliği bizzat kendisi çizmiş. Ünlü tasarımcı, bu gelinlik jestini daha önce sadece kızına, gelinine ve yeğenine yapmış; ne jest ama. Nick Jonas'ın takımı ise yine bir Ralph Lauren harikası. Nick Jonas'ın takımının cebinde Priyanka Chopra'nın gelinliğinden bir parça var; üstündeyse 'My Jaan' yazılı!

priyanka chopra 

Fotoğraf: @priyankachopra

Hindu seremonisinde ise 'lehenga' adı verilen Sabyasachi Mukherji imzalı geleneksel bir elbiseyle boy gösteren Priyanka Chopra, son dokunuşu Chopard aksesuarlarıyla yapıyor. Priyanka Chopra'nın 16 karatlık oval biçimindeki elmas saç aksesuarı da gecenin en pahalı dokunuşlarından biri.

ETİKETLER: PRİYANKA CHOPRA , NİCK JONAS , DÜĞÜN , EVLİLİK