07 Haziran 2017

Unutulamayan Kadın: Taylor Swift

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Taylor Swift'in aşkları, mevsimler kadar değişken. Yıldızın hayatında baharda başlayan bir aşk, ne ya yazik ki kışı görmüyor. Aşk hayatında kariyerindeki istikrarı bir türlü gösteremeyen Swift'in bu aralar İngiliz aktör  ile yeni bir aşka yelken açtığı konuşuluyor. Diğer yandan Harry Styles gibi eski sevgililer de hala Taylor Swift'i konuşuyor.

Taylor Swift

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Eski One Direction üyesi Harry Styles ile 2012 yılında bir aşk yaşayan Taylor Swift, bu ilişkiye dair asla konuşmamıştı. Harry Styles da yıllarca suskunluğunu bozmadı, ta ki verdiği son röportajda Taylor Swift'in adını geçirene kadar.

O dönem 18 yaşında olan Harry, eski aşkı hakkında duygularını şu sözlerle dile getiriyor: "Yaşınız kaç olursa olsun, aşk her daim zor. Halbuki sevdiğiniz ve beğendiğiniz biriyle zaman geçirmeye başlıyorsunuz. Bundan daha güzel bir his olmamalı."

Taylor Swift ile geçirdiği zamana dönüp baktığında, "Sadece sıradan bir ilişki olsun istemiştim." diyor. Belki de bu cümlede Taylor Swift'in başarısız aşk hayatının temel nedeni yatıyor. Sürekli ruhunu besleme zorunluluğu olan, spot ve flaş ışığı altında yaşayan ve global şov sahnesinde zirvede kalmaya çalışan bir kadının ne kadar sıradan olmasını bekleyebiliriz ki?

Taylor Swift Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Gerçek

ETİKETLER: TAYLOR SWİFT , HARRY STYLES , JOE ALWYN , AŞK , İLİŞKİ