19 Nisan 2020

Taylor Swift'ten Hayatının En Zorlu Performansı

Global Citizen ve Dünya Sağlık Örgütü’nün Lady Gaga’yla el ele vererek koronavirüs pandemisiyle mücadele eden sağlık çalışanlarına fon sağlamak için düzenlediği sanal konser, One World: Together at Home saatler önce gerçekleşti.

Dünyaca ünlü yıldızlar evlerinin salonlarında, yatak odalarında, bahçelerinde unutulmaz performanslara imza attı. Kapanışını Lady Gaga, Celine Dion, Andrea Bocelli ve Elton John’un ortaklaşa yaptığı, Rolling Stones üyelerinin aynı anda ayrı noktalardan bağlanıp birlikte söylediği, Beyonce’nin mesajıyla katıldığı, Shawn Mendes’e Camila Cabello’nun, Billie Eilish’e kardeşi Finneas O'Connell’ın eşlik ettiği, Lizzo ve Jennifer Lopez’li konserin bir başka yıldızı ise Taylor Swift’ti.

taylor swift

Çiçekli bir duvar kağıdıyla kaplı duvarın önünde piyano başına oturan Swift, meme kanseri olan annesi Andrea Swift için yazdığı, içinde bulunduğumuz bu üzücü süreçte ise başka bir anlam kazanan Soon You'll Get Better şarkısını ilk defa canlı söyledi.

Taylor Swift, "Bu şarkıyı bir gün canlı söyleyeceğimi hiç tahmin etmezdim. Benim için gerçekten zordu. Yazması zordu. Seslendirmesi zordu. Dinlemesi bile zordu benim için." sözleriyle One World: Together at Home konserinde hayatının en zorlu performanslarından birini gerçekleştirdiğini belirtti.

ETİKETLER: TAYLOR SWİFT , SOON YOU'LL GET BETTER , ONE WORLD TOGETHER AT HOME , GLOBAL CİTİZEN , DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ , LADY GAGA