08 Ocak 2019

Tanışma Merasimi: Victoria Beckham ve Hana Cross

YAZI: ZEYNEP GÜR

victoria beckham

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Geçtiğimiz ay Londra'da düzenlenen Moda Ödülleri'nde yeni bir aşk doğmuştu. Beckham ailesinin cool çocuğu Brooklyn Beckham ve model sevgilisi Hana Cross Moda Ödülleri'nden sonra düzenlenen bir partiden el ele çıkarak aşklarını tüm dünyaya duyurmuştu. O günden beri uyum içinde yüzen stilleriyle ve Instagram'daki sempatik pozlarıyla gündemden düşmeyen taze aşıklar, yılbaşını beraber geçirdikten sonra ilk defa bir arada göründü. Fakat bu sefer yalnız değillerdi!

Yanlarında 'Victoria Beckham' faktörü vardı; ne kadar ufak bir detay değil mi? Görünen o ki, yılbaşını Beckham ailesiyle birlikte geçiren Hana Cross, müstakbel kayınvalidesinin yüksek beğenisini kazanmış. Öyle ki, David Beckham'ın Kent & Curwen markasıyla yaptığı iş birliğinin özel davetine bir Beckham edasıyla girip çıkmak her yiğidin harcı değil; fakat Hana Cross kendine has stili ve yükseklerde gezen öz güveniyle tek kelimeyle bir Beckham üyesiydi.

victoria beckham

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Davete ultra maskülen bir takım elbiseyle katılan stil ikonu Victoria Beckham, boyun kısmı fırfırlı Viktoryen bluzuyla feminenlik çağrısında bulundu. 'Victoria Beckham gözlüğü' ise her zamanki gibi bu takım oyununda da kendine yer açtı. Brooklyn Beckham'ın son gözdesi Hana Cross'a gelecek olursak; her defasında Beckham ailesinin yüksek stil standartlarına karşılık vermesini bilen özgün sokak stiliyle 4/4'lük bir stil tavrına imza attı. Ailenin erkekleri ise centilmen stilleriyle Peaky Blinders karakterlerini aratmıyordu desek yeri!

ETİKETLER: VİCTORİA BECKHAM , BROOKLYN BECKHAM