14 Eylül 2017

Selena Gomez Böbrek Nakli Olduğunu Açıkladı

YAZI: İNAN KIRDEMİR

'Fetish' gibi rekor kıran bir çalışmayla yaz sezonunu açmış ve Petra Collins'in yönettiği kliple yalnızca Youtube'da 77 milyonluk bir tıklanma oranına ulaşmışken, Selena Gomez'i aylar boyunca sessiz ve gözden uzak kalmaya iten sebep ne olabilirdi? 

Selena Gomez

Fotoğraf: @selenagomez

Instagram üzerinden yaptığı paylaşımla birlikte sunduğu gerekçe, başta hayranları olmak üzere basın ve sosyal medyada da büyük bir şaşkınlıkla karşılandı. Bir arkadaşıyla birlikte, hastane yatağında yatarkenki anını yayınlayan Selena Gomez, sessizliğe gömüldüğü dönemde böbrek nakli olduğunu açıkladı. 

Selena Gomez

Fotoğraf: @selenagomez

2015 yılında 'sistemik lupus eritematoz' teşhisi konulan Selena, bu hastalığa bağlı bir böbrek yetmezliği yaşadığını ve ameliyata giden süreci şu sözlerle anlattı: "Yaz boyunca yeni müzik çalışmamı yeterince tanıtamamam, birçok hayranımın dikkatini çekti. Tanıtamadım çünkü böbrek nakli oldum. Başta ailem, muhteşem doktorlarım ve bana böbreğini bağışlayan can dostum Francia Raisa'ya teşekkür ederim. Bana hayatımdaki en kıymetli hediyeyi verdi."

Yaşadıklarını daha detaylı bir şekilde tüm açıklılığıyla paylaşacağını da not düşen Selana'ya, bu vesiyleyle geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Selena Gomez'in Fetish'i Hakkında Bilmeniz Gerekenler

ETİKETLER: SELENA GOMEZ , BÖBREK NAKLİ , LUPUS