04 Eylül 2019

Montblanc'dan Modern Romantiklere İthafen: Bohème

YAZI: ZEYNEP GÜR

montblanc 

En gösterişli mücevherlerin yerini modern ve zarif bir Montblanc alabilir kuşkusuz. Eğer siz de bir saatten fazlasını bekliyorsanız, Montblanc'ın en güncel serisi Bohème doğru adres. Modern çağın özgür kadınlarına sade ve sofistike çizgiler sunan Bohème koleksiyonu, en göz alıcı aksesuarların yerine tek bir hamlede, zahmetsizce, geçiyor. Hafif kavisli parlak kasası, oyulmuş soğancık kron ve ışıltılı elmaslarla süslenmiş Bohème koleksiyonu, saat tutkunlarına geleneksel dekoratif tekniklerle servis ediliyor. Ayrıca yaprak şekilli akrep ve yelkovana, çiçekli Arabik sayılara, artan noktalı dakika skalalarına ve saat zillerine sahip Bohème...   

boheme,montblanc

Bohème saatlerinde yeniden devreye giren ay evresi göstergesi Ay'ın Güneş tarafından aydınlatılan ve Dünya'dan görülebilen kısmını gösteriyor. Gündüz vaktini, açık mavi gökyüzü ve altın Güneş sembolize ederken; geceyi yıldızlarla bezeli koyu mavi gökyüzünde asılı duran bir Ay motifi sembolize ediyor. En eski saat tekniklerinden biri olan gündüz/gece modeli, Bohème saatlerinin romantizm seviyesini yukarı çekerek kadınların kalp atışlarını hızlandırmaya yetiyor.

Montblanc'ın hem romantik hem de fonksiyonel yeni saat koleksiyonu Bohème, modern kadınların yeni arzu nesnesi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

 

 

ETİKETLER: MONTBLANC , BOHÈME , SAAT