27 Ağustos 2019

Miley Cyrus'ın Dramatik Slide Away Performansı

YAZI: ZEYNEP GÜR

miley,cyrus,mtv,vma

Fotoğraf: Getty Images Turkey

2019 MTV Video Music Awards, dün akşam New Jersey'deki Prudential Center'da gerçekleşen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Taylor Swift'e "Yılın En İyi Klibi" ödülünü kazandıran "You Need to Calm Down" parçasının yanı sıra, MTV sahnesinin duygusallık dozunu artıran bir isim vardı: Yakın zamanda 10 yıllık ilişkisini sonlandıran Miley Cyrus. 2008 yılından beri birlikte olduğu Liam Hemsworth'le geçtiğimiz yıl evlendikten sonra ani bir kararla boşanmaya karar veren Miley Cyrus, dün MTV sahnesinde duygusal bir performansa imza attı. 

Miley Cyrus, dün MTV sahnesinde "Slide Away" şarkısını söylerken bir hayli duygusal anlar yaşadı. "Artık hayatına devam et, 17 yaşında değiliz. Ben eski ben değilim. Her şeyin değiştiğini söyleyip duruyorsun, haklısın, artık büyüdük" sözlerinden oluşan ayrılık şarkısının belli ki tek bir hedefi vardı, o da genç sanatçının eski eşi Liam Hemsworth'ten başkası değildi. 

Liam Hemsworth ile ayrıldıktan kısa bir süre sonra Brody Jenner'ın eski eşi Kaitlynn Carter ile Como kaçamağı yapan Miley Cyrus ihanetle suçlanmıştı. Fakat Cyrus bu suçlamalar karşısında sessiz kalmayarak, Hemsworth ile beraber olduğu süre zarfı boyunca bir an olsun sadakatsiz davranmadığını söyleyerek ayrılık nedeninin "ihanet" olmadığının defalarca altını çizmişti. 

2019 MTV Video Music Awards: Gecenin En İyi Kırmızı Halı Görünümleri

ETİKETLER: MİLEY CYRUS , 2019 MTV VMA , 2019MTV