12 Nisan 2019

Meghan Markle, İkonik Hastane Önü Pozunu Vermeyecek mi?

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

meghan markle, prens harryFotoğraf: Getty Images Turkey

Meghan Markle ve Prens Harry’nin bebeklerinin odasında kullandıkları vegan duvar boyalarından, evin geri kalanını döşeyecekleri organik malzemelere, Sussex’lerin özel hayatları konusunda pek çok bilgiye sahibiz.

Öğrendiğimiz ilk andan itibaren, dünyaya gelmesini merakla beklediğimiz kraliyet ailesinin en yeni üyesine dair ayrıntılar, doğum yaklaştıkça gün yüzüne çıkmaya başladı.  

Saray, geçtiğimiz sabah yayınladığı bir bildiride şunları söyledi: "Sussex Dükü ve Düşesi, bebeklerini karşılamaya hazırlandıkları şu günlerde, Birleşik Krallık ve tüm dünyadaki insanlar tarafından aldıkları iyi dilekler için minnettarlar. Dük ve Düşes bebeklerinin gelişine ilişkin ayrıntıları korumaya yönelik kişisel bir karar aldı. Dük ve Düşes, heyecan verici haberleri, yeni bir aile olarak özel olarak kutlama fırsatına sahip olduklarında herkesle paylaşmayı dört gözle bekliyorlar."

prens william, kate middleton

Geleneksel olarak bir kraliyet bebeğinin gelişi, hastane önünde verilen ikonik pozla dünyaya duyurulur. Ancak kraliyet fotoğrafçısına göre, bu ritüelin bu sefer gerçekleşmesi pek mümkün değil. Cambridge bebeklerinin üçünün de fotoğrafını çeken Tim Rooke, yakın zamanda verdiği bir demeçte şunları söyledi: “Sussex bebeği için aynı ritüelin gerçekleşeceğini sanmıyorum. Ve bu durumun özel olacağını düşünüyorum."

Bu iddiaların doğruluğunu Sussex’lerin en küçük üyesi dünyaya geldiğinde öğreneceğiz ancak olası bir durumda Meghan Markle’ın çok eleştiri alacağı kesin.

ETİKETLER: MEGHAN MARKLE , PRENS HARRY , LADY DİANA , KATE MİDDLETON , İNGİLİZ KRALİYET AİLESİ