18 Eylül 2016

Mango'nun Dijital Hikayesinin Kahramanları: Camille Rowe, Julia Restoin Roitfeld ve Alma Jodorowsky

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Mango yeni dijital projesinde model ve oyuncu Camille Rowe, kreatif direktör ve model Julia Restoin Roitfeld ve oyuncu, model ve şarkıcı Alma Jodorowsky'yee yer veriyor. Bu starlardan her biri kişiliğinin bir yönünden esinlenilmiş olan ve Mango’nun değerlerini yorumlayan bir hikayenin kahramanları.

Mango

Camille Rowe’un başrolünde olduğu ilk film Marfa’da çekildi. Film, Camille’i 1930’lu yıllara, efsanevi ikili Bonnie ve Clyde’ın yanına götürüyor. Camille’in kahramanlarından biri olan Bonnie Parker’ın hikayesi, Camille’in içindeki maceracı ruhu açığa çıkarıyor. Camille’in Fransız ve Amerikan kültürlerinde büyümüş olması ve bohem, özgür ve geleneklere karşı koyan ruhu, onu Mango kadınının modernliğini yansıtmak için ideal elçi haline getiriyor.

Ekim ayında yayınlanacak olan ikinci filmin başrolü Julia Restoin Roitfeld. Bu film, feminenliğin Julia için ne anlama geldiği, nasıl hayatının bir parçası olduğu, Julia’nın tutkuları ve çevresi ile ilgili. Julia, en iyi tasarımcılarla çalıştığı seneler boyunca moda dünyası, fotoğrafçılık ve kreatif direktörlük konusunda kazandığı deneyimlerden bahsediyor. Bir moda dünyasındaki etkisi büyük bir annenin kanatları altında büyümüş olmak Julia’nın feminenliğe bakış şeklini oldukça etkilemiş. Son olarak, Alma Jodorowsky bu dijital projesinin Kasım ayında yayınlanacak üçüncü ve son bölümünde başrolde yer alacak. 

ETİKETLER: MANGO , CAMİLLE ROWE , JULİA RESTOİN ROİTFELD , ALMA JODOROWSKY