21 Ocak 2015

"Made in Turkey"

Deri Tanıtım Grubu’nun İtalyan Vogue dergisi ile yaptığı iş birliğinde Türk modasının önemli tasarımcıları Hakan Yıldırım, Bora Aksu, Zeynep Tosun, Gül Ağış, Aslı Filinta, Tuba Ergin, Ece Gözen, Emre Erdemoğlu, Vogue İtalya editörleri ile bir araya gelerek bir kapsül koleksiyon hazırladı. 

 

Modanın Evrimi, Türk Derisinin Hikayesi dergisi, Floransa

 

Hazırlanan kapsül koleksiyonlar, modanın başkenti Floransa’da Pitti Fuarı ile eş zamanlı olarak, Palazzo Capponi’de “Modanın Evrimi, Türk Derisinin Hikayesi” başlığı ile  etkileyici bir sunumla sergilendi. Deri Tanıtım Grubu’nun İtalya’da gerçekleştirdiği bu projenin diğer ayağında ise TOD’s markasının tasarımcısı Andrea Incontri’nin Türk derisi ver materyallerinde oluşan kapsül koleksiyonu bulunuyor. 

 

Modanın Evrimi, Türk Derisinin Hikayesi dergisi, Floransa

 

“Modanın Evrimi, Türk Derisinin Hikayesi” sergisi, deride dünya çapında bir üretim otoritesi olan Türkiye ile ve moda merkezi İtalya’yı birbirine bağlamayı hedefliyor. İtalya’nın en prestijli moda dergisi olan Vogue’un projeye dahil edilmesi, Türk derisinin uluslararası zeminde tanıtımına bu sayade destek veriyor. 

 

Sergiye daha yakından bakmak için tıklayın

Deri Tanıtım Grubu ve L'Uomo Vogue işbirliğiyle gerçekleştirilen Vogue çekimlerinin detayları burada.

Hazırlanan kapsül koleksiyonun çekim arkası görüntülerini izlemek için tıklayın

 

Modanın Evrimi, Türk Derisinin Hikayesi dergisi, Floransa

ETİKETLER: DERİ TANITIM GRUBU , L'UMO VOGUE