13 Mart 2018

Kylie Jenner Hamileliği Hakkındaki Soruları Twitter'dan Cevapladı

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

kylie jenner

Khloé Kardashian'ın Baby Shower partisinden birkaç gün sonra, yeni anne Kylie Jenner, Twitter’da ilk kez, canlı soru&cevap oturumu düzenledi. Kylie’nin içerisinde hamileliği, erkek arkadaşı Travis Scott ve elbette Stormi ile ilgili merak edilen sorulara verdiği cevaplar, bazı samimi detayları da ortaya çıkardı.

Geçtiğimiz sabah Kylie, bir aylık kızının henüz kahkahalarla gülmediğini, ancak çok fazla gülümsediğini açıkladı. Ardından hamileliğin zorlukları hakkında da yorum yapan Kylie, hamile olmanın tek kötü yanının 'suşi yiyememek' olduğunu itiraf etti.

kylie jenner

Bu yolculuğu 'mükemmel bir deneyim' olarak tanımlayan genç anne, Stormi'nin karnında çok fazla yer değiştirdiğini, kızının küçük ayak parmaklarına çıldırdığını ve şimdiden Chicago ile en yakın arkadaş olduğunu belirtti. Travis ile Stormi’yi 'en iyi' olarak nitelendiren sosyal medya yıldızı, hamileliği sırasında aşerdiği bir numaralı yiyeceğin Eggo waffle olduğunu, doğumdan sonra yediği ilk şeyin ise Craig ekmekleri olduğunu açıkladı.

kylie jenner

Bir hayranın ilk kez anne olma konusundaki endişelerini gideren yıldız, annesi Kris Jenner'ın, Kylie’nin hamileliği boyunca çok fazla yardımcı olduğunu ve cinsiyetini öğrenmeden önce erkek bebek beklediğini hissettiğini de itiraf etti. Khloé Kardashian'ın Tristan Thompson'la ilk bebeğini beklemesiyle birlikte, Kylie’nin hamilelik haberini verdiği ilk kız kardeşinin de Khloe olmasına şaşırmamak gerek. En yakın arkadaşı Jordyn Woods’un Stormi’yi kendi kızı gördüğünü belirten Kylie, Travis’in doğum hediyesi olan LaFerrari’sini de çok sevdiğini vurguladı.

ETİKETLER: KYLİE JENNER , TRAVİS SCOTT , STORMİ WEBSTER , HAMİLE , ANNE