23 Eylül 2017

Kylie Jenner Anne Olmaya Hazırlanıyor!

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Kylie Jenner

Fotoğraf: Instagram/@kyliejenner

Kim Kardashian'ın çocuk tutkusu ve büyük aile arzusu tüm Kardashian üyelerine sıçramış durumda. Kim'in taşıyıcı anne aracılığıyla üçüncü çocuğuna sahip olacağı haberleri konuşulurken, 20 yaşındaki Kylie Jenner ise dün yayılan haberlerle gündeme bomba gibi düştü:

Kylie hamile ve bebeğin babası rapçi sevgilisi Travis Scott! 5 aydır birlikte olan Kylie ve Travis cephesinden gelen bu sürpriz haber, resmi ağızdan onaylandı fakat ortaya atılan iddiların hızı kesilmiyor.

kylie janner, travis scott

 

Kylie Jenner ve rapçi sevgilisi Travis Scott 2017 NBA maçında

İlk olarak Kylie'nin eski sevgilisi Tyga'nın paylaştıktan kısa süre sonra sildiği Snapchat fotoğrafı büyük bir spekülasyona mahal verdi. Tyga bebeğin babası olabileceğini ima ediyordu. Diğer yandan Kylie'nin sosyal medya videolarından birinde alkol kullandığı söylentisi de kafa karışıklığına sebep oldu. Konuşulanlara göre yakın çevresinin bu hamileliğin zamanlamasını çok erken bulduğu yönünde.

Kylie'nin anneliğe erken yaşta adım atma hevesiyse daha önce Keeping Up With the Kardashians'a da konu olmuştu. Caitlyn Jenner'a "Çocuk sahibi olmak için en ideal yaş ne?" sorusunu yönelten Kylie'nin aldığı cevapsa şuydu: "30, çok uygun bir yaş!"

Yine de Kylie'yi tebrik ediyor, ve kendisini başta Kate Middleton ve Behati Prinsloo olmak üzere takip etmeniz gereken hamile stili radarımıza ekliyoruz.

Kylie Jenner Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Gerçek

 

ETİKETLER: KYLİE JENNER , TRAVİS SCOTT , KİM KARDASHİAN , HAMİLE