09 Aralık 2014

Kükreyen Uzmanlık

Cartier'nin ilk kez 1914 yılında kol saatinde karşımıza çıkan panter-nokta motifleri, bu yıl çıkardığı 56 parçalık Panthere koleksiyonuyla saltanatını kutluyor. Önceki koleksiyonlarına kıyasla panterin daha seçkin ve daha modern bir yorumu olan bu koleksiyon, neşeli, nazik, yabani, şehvetli, vahşi, kinetik, cüretkar, sofistike, sürprizli gibi pek çok sıfatla tanımlanabilecek kadar da derin. 

 

Her sene yılbaşına özel hazırladığı koleksiyonlar kadar reklam kampanyalarıyla da büyük dikkat çeken Cartier, Panthere koleksiyonu için yalnızca bir panter ve koleksiyon ürünlerinin başrolde olduğu bir vidyo tercih ederken takıların devasal boyutlara ulaştığı kampanya fotoğraflarında kadın figüründen beslenmiş. Mücevherlerin birer arzu nesnesine dönüştüğü bu kampanyalarda, bir panteri bile büyüleyebilecek kadar ihtişamlı bir panter yorumuyla siz de Cartier'nin etkisine kapılacaksınız. 

 

Eğer bu yılbaşında o'na özel bir hediye vermek istiyorsanız, Cartier'nin Panthere koleksiyonuna göz atmadan karar vermeyin deriz.

 

ETİKETLER: CARTİER , PANTHERE KOLEKSİYONU , KOL SAATİ