24 Mayıs 2017

Kraliyet Ailesinin Aykırı Çifti: Prens Harry & Meghan Markle

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Bugünlerde İngiliz Kraliyet Ailesi'nin gündemi oldukça yoğun. Pippa Middleton'ın düğünün etkisi henüz uluslararası basının manşetlerinden bile düşmemişken, Prens Harry ve Meghan Markle kraliyet ailesinin aykırı çifti ilan edildi. Onlar toplumda kraliyet değerlerini iyi temsil etmedikleri için eleştiriliyorlar ve iddialara göre Pippa Middleton'ın düğününde yan yana oturmalarına müsade edilmemiş. Yoksa kraliyet üyeleri bu birlikteliğe karşı mı?

Prens Harry & Meghan Markle

Fotoğraf: @foxxyhoneybadgerabbyfield

Geçtiğimiz haftalarda birlikte görüntülenen Prens Harry ve Meghan Markle, verdikleri samimi pozlarla Buckingham kurallarını esnetme girişiminde bulundular. Bu durum sosyal medyada olumlu karşılansa da, geleneksel kraliyet yapısıyla uyuşmadığı kesin. Kamusal alandaki rahat tavırlarıyla, Camdridge Dükü Prens William ve Düşesi Kate Middleton'ı dahi gölgede bıraktıkları söylenen Prens Harry ve Meghan Markle'ın Pippa Middleton'ın düğününde hoş karşılanmadığı da gelen bilgiler arasında. 

Öte yandan Pens Harry'nin, Kraliçe 2. Elizabeth'den Meghan Markle ile evlenmek için onay istediği de konuşuluyor. Bakalım, Meghan Markle ikinci bir Kate Middleton olabilecek mi?

 

Pippa Middleton'ın Kraliyet Düğünü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 

ETİKETLER: PRENS HARRY , MEGHAN MARKLE , KATE MİDDLETON , PİPPA MİDDLETON , KRALİYET , KRALİÇE 2. ELİZABETH