03 Ekim 2016

Kim Kardashian'ın Muhteşem Paris Çıkarması Kötü Bitti

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Kim Kardashian’ın Paris çıkarması tüm ihtişamıyla, gayet keyifli devam ederken Pazar gecesi yaşananlar hepimizi dehşete düşürdü. Givenchy’nin İlkbahar/Yaz 2017 defilesinden çıkıp, Paris’in en prestijli yerlerinden La Madeleine’de kaldığı rezidansa giden Kim, gecenin yorgunluğunu atamadan korkunç bir süprizle karşılaştı. 

Kim KardashianFotoğraf: @kimkardashian

Kim Kardashian'ın sözcüsü Ina Treciokas, Kim'in kaldığı rezidansta, kendilerini polis gibi gösteren iki soyguncunun saldırısına maruz kaldığını belirterek, 35 yaşındaki şov yıldızının ellerinden bağlanıp uzun bir süre banyoda kilitli tutulduğunu ifade etti. 

Soygun haberini New York'ta verdiği konser esnasında alan Kanye West ise, seyircilerinden özür dileyerek performansını yarıda kesti. Hayranlarına "Özür dilerim ama şov bitmek zorunda." diye seslenen Kanye'nin, bu sabah erken saatlerde Paris'i özel uçağıyla terk eden Kim'i New York'ta ya da Los Angeles'ta karşıladığı tahmin ediliyor. 

Fransız polisinin yaptığı resmi açıklamaya göre, soyguncuların çaldığı mücevherlerin toplam değeri 9 milyon Euro. Çalınan eşyalar sadece mücevherlerle sınırlı değil. İzlerini kaybettiren saldırganların Kim'in akıllı telefonlarına da el koyduğu biliniyor. 

Paris belediye başkanı Anne Hidalgo da, yaşanılan korkunç saldırıdan ötürü duyduğu üzüntüyü ve endişeyi başta Kim Kardashian olmak üzere tüm yerel ve uluslararası basınla basınla paylaştı. Bu soygunun Paris'in güvenliğinin sorgulanmasına neden olmaması gerektiğini savunan Hidalgo, gerek kendisinin gerekse Paris polisinin bu konuyla büyük bir özenle ve hassasiyetle ilgileneceklerini duyurdu.

 

 

ETİKETLER: KİM KARDASHİAN , PARİS MODA HAFTASI , PARİS