09 Kasım 2015

Kardashian’lardan The Great Gatsby Balosu

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Şov dünyasının Kardashian nabzı hiç düşmüyor. Kim Kardashian ve Kanye West’in başlattığı Kardashian rüzgarı, hepimizi etkisi altına almış durumda. Cumartesi gecesi 60. yaşını kutlayan Kris Jenner için hazırlanan doğum günü partisi, Kardashian’ların adına şanına yaraşır muhteşem bir organizasyonla Los Angeles’ta gerçekleşti.

15-11/09/kardashian.png

Fotoğraf: @kimkardashian

20’li yıllara ışınlanan Kardashian’ların balosunda, bir kaç saat için Paris’ten Los Angeles’a uçan Balmain’in prensi Olivier Rousteing’den, Givenchy’nin lideri Riccardo Tisci'ye kadar, herkes oradaydı.

15-11/09/kim-olivier.png

Fotoğraf: @kimkardashian

Beyazlar içinde gördüğümüz Kris Jenner’ın Gatsby kızları, F. Scott Fitzgerald'ın romanında bahsettiği Amerika'nın 20'lerdeki ışıltılı partilerini aratmadı. Derslerine her zamanki gibi iyi çalışan Kardashian'lar, Kasım'ın ilk haftasını Kendall Jenner'lı Victoria's Secret haberleriyle liste başı kapatırken, Kris Jenner'ın doğum günü balosuyla, daha yeni başyalan ikinci haftasında da zirveye oynayacaklar.

15-11/09/kardashian-2.png

Fotoğraf: @kimkardashian 

Kim Kardashian'ın Kris Jenner'a Sürpriz Doğum Günü Videosu

 

ETİKETLER: KARDASHİAN , KİM KARDASHİAN , KANYE WEST , KRİS JENNER , THE GREAT GATSBY , CAİTLYN JENNER , OLİVİER ROUSTEİNG