05 Aralık 2019

Justin Timberlake Aldatma Haberleriyle İlgili İlk Kez Konuştu

YAZI: ZEYNEP GÜR

justin,timberlake,jessica,biel

Fotoğraf: Instagram/@justintimberlake

Justin Timberlake ve Jessica Biel, belki de Hollywood'un yıllardır parmakla gösterilen nadir çiftlerinden biri; ve bu unvanı tüm spekülasyonlardan uzak bir şekilde taşımaya devam ediyorlardı... Ta ki geçtiğimiz haftalara kadar. Son zamanlarda Palmer adlı yeni filmi için kolları sıvayan Justin Timberlake'in filmdeki rol arkadaşı Alisha Wainwright ile basına sızan tartışmaya açık görüntüleri,  N'SYNC solistinin yıllardır toz kondurmadığı mutlu aile tablosunu tek bir hamlede çiziverdi.

O geceye geri dönersek.. Ünlü sanatçının hal ve hareketlerinden anlaşıldığı üzere bilinci yerinde değil. Alisha Wainwright ise o sırada rol arkadaşına destek olmak amaçlı Justin Timberlake'in elini tutup iyi olup olmadığına emin olmaya çalışıyor. Fakat Alisha'nın bu yardımları da sonuç bulmayınca NSYNC solisti mekanı terk etme kararı alıyor. Tabii iki arkadaş arasındaki bu görüntüler basına tamamen farklı bir şekilde yansıyor.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Justin Timberlake (@justintimberlake) on

Ünlü sanatçı ilk günden beri sessizliğini korusa da, sonunda ailesini yıpratan bu haberler karşısında Instagram'dan bir açıklama yapma gereği duyuyor. İşte o açıklama şu şekilde: "Ortalıkta dolanan çirkin haberlerden olabildiğince uzak durmaya çalışıyorum, fakat sevdiğim insanlar zarar görmeye başladığı için daha fazla sessiz kalamayacağım. Birkaç hafta önce ciddi bir şekilde yargılandım, ve şu konuda anlaşalım, ben ve rol arkadaşım arasında hiçbir şey yaşanmadı. O akşam çok içmiştim ve kendimi küçük düşürdüğüm için pişmanım. Oğlum için iyi bir rolmodel olmak istiyorum, ve bu yaptıklarım kafamdakiyle örtüşmüyor. Mükemmel karımdan ve tüm ailemden onları düşürdüğüm durum için özür diliyorum, ve bundan sonra daha iyi bir eş ve daha iyi bir baba olabilmek için elimden geleni yapacağım. Ayrıca yeni filmim Palmer için hala tarifsiz bir heyecan duyuyorum, ve sizlerle buluşacağı gün için sabırsızlanıyorum." 

ETİKETLER: JUSTİN TİMBERLAKE , JESSİCA BİEL , ALDATMA