11 Ocak 2019

Jr. Kardashian'ların Minyatür Louis Vuitton Çantaları

YAZI: ZEYNEP GÜR

jr kardashian

Fotoğraf: @kyliejenner

Kardashian dünyasına uyuyup uyandığımız yeni dünya düzeninde son çıkan Kardashian güncellemesiyle karşınızdayız. Bu defa başrolde ne Kim Kardashian, ne Kendall Jenner, ne de Kylie Jenner boy gösteriyor. Sıradaki başrol oyuncuları Kardashian soyadını taşımıyor olsalar da, Kardashian genlerini taşıdıkları aşikar: Karşınızda North West’in çetesi!

Eğer dünyaya Kardashian soyadıyla geliyorsanız, 5 yaşına gelene kadar Louis Vuitton imzalı bir çantanızın olmasının kaçınılmaz bir son olduğunu söylemeliyiz. Ailenin tüm kız çocuklarına 'ufak bir jest' yapmaya karar veren Kim Kardashian'ın alışveriş listesinde North West'in 11 aylık kız kardeşi Chicago, Kourtney Kardashian'ın kızı Penelope, Khloé Kardashian'ın kızı True, Kylie Jenner'ın kızı Stormi Webster ve Rob Kardashian'ın kızı Dream var. 

Kardashian klanının en küçüklerini Louis Vuitton'un ikonik monogram çantalarının minyatür versiyonlarıyla ödüllendiren Kim Kardashian: “Hepsini Japonya'ya yaptığım Noel tatilinde almıştım. Hatta kendim için de birtane ayırdım, aramıza yeni katılacak olanlar için de fazladan ayırdıklarım var tabii” diyerek, Kardashian'ların popülasyonunun daha da artacağının sinyallerini verdi. Louis Vuitton çantalarının her birinin 700 Euro olduğunu söylemeden de geçmeyelim.

Kim Kardashian'ın Güzellik Evrimi:

ETİKETLER: KİM KARDASHİAN , KARDASHİAN AİLESİ , KYLİE JENNER