29 Temmuz 2019

Jennifer Lopez'den Alex Rodriguez'e Sürpriz Doğum Günü Kutlaması

YAZI: EKİN KURBETÇİ

jennifer-lopez-alex-rodriguez-surprize-birthday-party

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Geçtiğimiz hafta 50. doğum gününü kutlayan Jennifer Lopez parti serisine bu hafta başka bir kişinin doğum günüyle devam ediyor: Nişanlısı Alex Rodriguez'in. Cumartesi günü 45. yaşına giren Alex Rodriguez, Jennifer Lopez'in baş rolü oynadığı sürpriz partilerle yeni yaşını kutladı.

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Alex Rodriguez (@arod)'in paylaştığı bir gönderi ()

Cuma günü Miami'de gerçekleşen konserinde gösteriyi durdurup sevgilisinin doğum gününü sahneye Yankees temalı bir pasta çıkararak kutlayan Jennifer Lopez, Alex Rodriguez'e olan aşkını her yolla dile getiriyor. Seyircinin dahil olduğu bu gösterişli doğum günü kutlamasına ikilinin çocukları da eşlik etti. Konser sonrasında Jennifer, Alex için bir doğum günü partisi daha verdi. Ancak bu mini parti Jennifer Lopez'in nişanlısına olan jestlerinden ne ilki ne de sonuncusu.

ESPN stüdyolaraında New York Yankees ve Boston Red Sox karşılaşmasını değerlendiren Alex Rodriguez, stüdyoda beklenmedik bir şekilde beliren JLo'dan sıcak bir kucaklama ve stüdyoyu saran iyi ki doğdun şarkısıyla karşılaştı. Instagram üzerinden de sevgilisinin doğum gününü kutlayan Jennifer Lopez bir haftaya sığdırdıkları tam 4 partiyle dur durak bilmiyor. Biz de bu vesileyle ikonik şarkıcıyı ve nişanlısını yeni yaşları için bir kez daha tebrik ediyoruz.

ETİKETLER: JENNİFER LOPEZ , ALEX RODRİGUEZ , DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI