27 Mayıs 2014

"Hayalimdeki Düğün” Pinterest Yarışması

 

Hayal ettiğiniz en Vogue düğünü PINTEREST’te hazırladığınız panoda anlatın. Four Seasons Hotel at the Bosphorus’da çift kişilik konaklama ve spa paketi kazanın.

Mekandan yemek mönüsüne, davetiyeden gelinliğe, tüm detaylarda yaratıcılığınızı sergilediğiniz panonuzu Vogue Türkiye editörleri değerlendirsin. Kazanan panolar Vogue.com.tr’de yayınlansın.

 

13 Mayıs – 13 Haziran tarihleri arasındaki yarışmaya katılmak için: 

 

1.@Vogue Turkiye’yi Pinterest’te takip edin: https://pinterest.com/vogueturkiye 

 

2.İçerisinde Hayalimdeki Düğün geçen başlıkta bir pano yaratın

(örnek,'Hayalimdeki Düğün: ferah dans', 'Hayalimdeki Düğün: beyaz büyü).

 

3. https://pinterest.com/vogueturkiye içerisindeki https://vog.vg/hayalimdekidugun linkindeki Yarışma Kuralları Panosu altına Ad Soyad ve E-posta adresinizle birlikte bitmiş panonun linkini, yorum kısmına yapıştırın. Sonra bu linki, #envoguedugun hashtag’i ve @VogueTurkiye hesabını ekleyerek tweet’leyin.   

 

Örnek pano için tıklayın.

 

 

YARIŞMA BAŞVURU VE KATILIM KOŞULLARI

 

“Yarışma Başvuru ve Katılım Koşulları” başlıklı işbu yazı DOĞUŞ Yayin Grubu A.Ş.’nin imtiyaz hak sahibi bulunduğu VOGUE TURKEY (“Vogue”) tarafından, 13.05.2014 ile 13.06.2014 tarihleri arasında www.facebook.com/vogueturkiye adresi üzerinden “Hayalimdeki Düğün” ismi ile gerçekleştirilecek, aşağıda koşulları belirtilen yarışmaya (“Yarışma”) ilişkin, https://www.facebook.com/vogueturkiye alan adlı internet sitesi (“Site”) üzerinden yapılacak başvuru ve katılım koşullarını belirlemektedir. Site üzerinden dijital ortamda, elektronik onay vererek başvuruda bulunan, Katılım Formu’nu dolduran Facebook kullanıcıları (“Katılımcı”) Yarışma’ya katılmak için aday olduklarını beyan ederek, aşağıda yer alan tüm hükümleri kabul etmiş sayılırlar.

 

Katılımcılar www.vogue.com.tr adresindeki ve Facebook sayfasındaki “Hayalimdeki Düğün” duyurularından Yarışma ile ilgili bilgilere erişebilecektir. Katılımcıların finalist aşamasına hak kazanmak veya Yarışmayı kazanmak için bütün online talimatlara uymaları gerekmektedir.

 

Yarışma’ya  katılmak ve Yarışmayı kazanmak için herhangi bir şey satın almak veya ödeme yapmak gerekmemektedir. VOGUE Türkiye editörleri tarafından katılımcıların başvuruları, yaratıcılık ve orijinallik kriterleri göz önünde bulundurularak değerlendirilerek seçilecektir. 

 

 

Yarışma yalnızca, katılımın gerçekleştirildiği tarihte 18 yaş ve üzerinde olan ve yasal olarak Türkiye’de yerleşik kişilere açıktır. Doğuş Yayın Grubu A.Ş ve Doğuş Yayın Grubu A.Ş.’nin herhangi bir ana şirketinin, bağlı şirketlerinin, iştiraklerinin, reklam ve tanıtım acentelerinin çalışanları ve bu kişilerin birinci dereceden aile fertleri (eş, kardeş, ebeveyn veya çocukları) ve/veya akraba olup olmadıkları dikkate alınmaksızın bu kişilerle aynı hanede yaşayan kişiler Yarışma’ya katılma koşullarına uygun değildir.  Yarışma Türkiye'de yürürlükte olan tüm kanun ve düzenlemelere tabidir. Katılım, Türkiye dışından gerçekleştirilmesi veya kanunlar tarafından yasaklanması halinde geçersiz sayılır.

Yalnızca belirtilen tarihler arasında, Yarışmaya katılım kurallarını yerine getiren ve yarişmaci kriterlerine uyan kişiler ödül kazanmak için uygun şartlara sahip sayılacaktır.

www.printerest.com adresli internet sitesinde yer alan https://pinterest.com/vogueturkiye adresinde, içersinde “Hayalimdeki Düğün” geçen başlıkta bir pano yaratın (örnek,'Hayalimdeki Düğün: ferah dans', 'Hayalimdeki Düğün: beyaz büyü vb).

Yarışma’ya katılmak için; https://pinterest.com/vogueturkiye içerisindeki  https://vog.vg/hayalimdekidugun linkinde yer alan “Yarışma Kuralları panosu altına Ad-Soyad ve e-posta adresi ile birlikte, bitmiş panonun linkini, yorum kısmına yapıştırıp bu linki, #envoguedugun hashtag’i ve @VogueTurkiye hesabının eklenerek tweet atılması gerekmektedir.   

www.pinterest.com adresli internet sitesi, bu Yarışmanın sponsoru olmayıp, Doğuş Yayın Grubu A.Ş’nin ve Vogue’un www.pinterest.com ile bir herhangi bir  ilişkisi bulunmamaktadır.

Yarışma’nın duyurusu ile kazanan talihli, VOGUE Türkiye’nin resmi Facebook Twitter ve Instagram hesapları ile www.vogue.com.tr ana sayfasında ilan edilecektir.

VOGUE Türkiye tarafından seçilecek ilk 10 yarışmacının panosu link bağlantısıyla www.vogue.com.tr’nin “Hayalimdeki Düğün” bölümünde ilan edilecektir.

 Katılımcılarwww.vogue.com.tr’nin gizlilik politikaları ve işbu Yarışma kural ve koşulları da dahil olmak, fakat bunlarla da sınırlı olmamak üzere; online şekilde gönderilmiş bütün bildirimleri okumuş ve kabul edilmiş sayılacaktır.

Yarışmacı, Yarışma’ya birden fazla pano ile katılabilir.

Katılımcı’lar, Doğuş Yayın Grubu A.Ş.’ye özgür iradeleri ve rızalarıyla vermiş oldukları ve Doğuş Yayın Grubu A.Ş. veri tabanında saklı tutulacak kişisel verilerinin (ad, soyad, adres, doğum tarihi, yaş, cinsiyet, meslek, telefon numarası ve elektronik posta adresi gibi kişisel verileri), Facebook, twiteer, instagram hesaplarının, profil görsellerinin, Yarışma’da verdikleri cevapların reklam ve pazarlama (anket ve/veya promosyon) alanında ve başvuruda bulunanların genel eğilimlerinin belirlenmesi amacıyla kullanılmasına muvafakat etmektedirler.

Doğuş Yayın Grubu A.Ş., üçüncü kişiler tarafından yönetilen, üçüncü kişilerin içerik veya yer sağlayıcısı olduğu internet sitelerine bağlantılar verebilir, Katılımcı’ları bu sitelere yönlendirebilir. Doğuş Yayın Grubu A.Ş., anılan sitelerden sağlanan içeriğe, içeriğin doğruluğuna, güvenilirliğine ve/veya bu sitelerde var olduğu söylenen işlevlerin kesintisiz ya da hatadan arınmış olacağına, sorunlu yanlarının giderileceğine ya da forum alanları ve bunları erişilebilir kılan hizmet birimi de dâhil olmak üzere, bu sitelerin virüslerden veya başka zararlı unsurlardan arınmış olduğuna/olacağına ilişkin hiçbir garanti vermemektedir.

Katılımcılar Yarışma için oluşturulup sunulan bütün panoların, 5846 sayılı Kanun uyarınca VOGUE Türkiye’nin mülkiyetinde olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Site’nin ve Site’de ve/veya Site’nin yönlendirdiği diğer internet sitelerinde ve/veya Site’ye yönlendirme yapan www.printerest.com alan adlı internet sitesinde yer alan tüm fikir ve sanat ürünlerinin, her türlü görsel-işitsel, yazılı, resimli, sesli grafik içeren ve/veya içermeyen tüm materyallerin her türlü kullanım hakkı saklıdırDoğuş Yayın Grubu A.Ş tarafından sunulan hizmet ve ürünler ile bunlara ilişkin her türlü görsel ve işitsel ürün ve/veya Doğuş Yayın Grubu A.Ş.’nin yönlendirdiği/Site’ye yönlendirme yapan diğer internet siteleri ile bunlara ilişkin her türlü görsel ve işitsel ürün Doğuş Yayın Grubu A.Ş.’nin veya ilgili üçüncü kişinin fikri mülkiyetindedir. Söz konusu ürünlere ilişkin tüm haklar Doğuş Yayın Grubu A.Ş.’ye veya ilgili üçüncü kişiye ait olup, bu ürünler Doğuş Yayın Grubu A.Ş.’nin veya ilgili kişinin yazılı izni olmaksızın hiçbir şekilde kullanılamaz, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yayımlanamaz, yayınlanamaz ve/veya ticari faaliyete konu edilemez. 

Doğuş Yayın Grubu A.Ş’nin her zaman tek taraflı takdir hakkına dayanarak, Site ve/veya Katılım Formu’na sürekli veya geçici olarak erişimi engelleme hakkı vardır. Doğuş Yayın Grubu A.Ş., her zaman, hiçbir şekilde ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın Site ve/veya Katılım Formu’nda yayınlanan içeriği değiştirebilir ve/veya geçici veya sürekli olarak ortadan kaldırabilir.

 

VOGUE Türkiye, finalist seçimi için, VOGUE Türkiye web sitesi haricinde doğrudan web sitelerinden alınan bütün pinleri kaldırma hakkını saklı tutar.

Yarışma’yı kazanan Katılımcı/lar Four Seasons Hotel at the Bosphorus’da 2 kişilik konaklama (tek oda), sabah kahvaltısı ve 2 kişilik masaj hizmetinden oluşan hediye niteliğindeki ödül, finalisteler içerisinden seçilen birinci (1.) kişiye, 2 kişilik Aqua Restaurant’ta akşam yemeği (bir şişe house şarap ile) finalistlerler içerisinden seçilen ikinci (2.) kişiye, 2 kişilik masaj hizmeti finalistler içerisinden seçilen üçüncü (3.) kişiye verilecektir. Ödüller müsaitliğe göre Four Seasons Hotel at the Bosphorus tarafından rezervasyon yapılarak kullanılabilecektir. Four Seasons Hotel at the Bosphorus konaklama ödülü, Sevgililer günü, Yılbaşı, resmi bayramlar gibi özel günlerde geçerli olmayacaktır. Kazananlar, işbu Yarışmaya Katılıma ilişkin Resmi Kurallar ve Koşullar uyarınca, Yarışma bitiminden itibaren 2 (iki) hafta içinde ilan edilecek olup finalden itibaren 15 (onbeş) işgünü içerisinde e-posta ile bildirimde bulunularak kendisinden bildirimde belirtilen tarihten itibaren 7 (yedi) gün içerisinde Uygunluk Beyanı ve Yükümlülüğün/Reklam Amaçlı Tanıtımların Kabulünü bildiren bir belgeyi (“Beyan/Kabul Belgesi”) doldurup iade etmesi istenecektir; aksi takdirde  kazanan olarak alternatif bir katılımcı seçilecektir. 

Potansiyel bir kazanana ulaşılamaması veya Beyan/Kabul Belgesi’nin teslim edilemeyip iade edilmesi halinde ya da ilan edilen ödülü, kazanan Katılımcı’nın herhangi bir sebeple kabul edememesi veya teslim alamaması ya da işbu Katılım Koşulları’na  uygunluk göstermemesi halinde, ödüller geçersiz sayılacak olup ayrı olarak gerçekleştirilecek olan bir kurayla kazanan olarak seçilen alternatif bir Katılımcı’ya takdim edilecektir.

Ödüllerin verilmesinin mümkün olmadığı durumlar haricinde ikame yapılamaz. Ödüllerin mevcut olmadığı durumlarda ise eşit veya daha yüksek değerde başka bir ödül verilecektir.

Ödül takas edilemez ve/veya nakde dönüştürülemez. Ödül, sağ kalan bir eş ve yasal mirasçılar haricinde başka bir kişiye devir ve temlik edilemez.

Kazanan, ödülü kabul ettiği takdirde ödülden doğan ve doğacak tüm vergi, resmi harç ve sair masrafları ödemeyi kabul, beyan ve taahhüt eder. Türkiye sınırları dışına ödül gönderimi yapılmayacaktır.

Işbu Yarışma’ya başvuru yapan Katılımcı,  ödülün kabulü, kazananın adının, ödülün açıklamasının, oturduğu şehrin ve fotoğrafının, kanunlarla yasaklanan durumlar haricinde ilave bir tazmin olmaksızın Doğuş Yayın Grubu A.Ş. tarafından haber, online gönderim, reklam ve tanıtım amaçlarıyla her türlü kullanılmasına yönelik bir izin teşkil eder.

Burada belirtilen kayıt ve şartlara bağlı olarak ödülün verilmesi yukarıda belirtilen şartlar dahilinde garanti edilmiştir.

Katılımda bulunarak katılımcılar bağlayıcı nitelikteki işbu  Katılım Koşulları ve  VOGUE Türkiye'nin kararlarını tamamen ve kayıtsız şartsız kabul eder.

Katılımcılar, VOGUE Türkiye'yi, Facebook’u, Pinterest’i ve bu Yarışma’ya müdahil olan herhangi bir ana şirketi, bağlı şirketi ve diğer bütün şirketler ile bu tür şirketlerin çalışanlarını, yetkililerini, müdürlerini ve temsilcilerini, katılımlarına, kabullerine ve ödülü kullanımlarına ilişkin bütün taleplerden ve yükümlülüklerden ibra eder.  

Doğuş Yayın Grubu A.Ş hiçbir şekilde, ödülün kalitesi veya belirli bir amaca uygunluğu da dahil olmak, fakat bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla ürünle ilgili olarak ne sarahaten ne de ima yoluyla, hukuken ya da fiilen bir teminat, temsil veya garantiden sorumlu veya yükümlü değildir. 

Doğuş Yayın Grubu A.Ş., Yarışmanın reklamında, yürütülmesinde veya ödülün duyurulmasında meydana gelebilecek hiçbir baskı hatasından veya diğer hatalardan sorumlu değildir.  

Doğuş Yayın Grubu A.Ş., savaş halleri (ilan edilmiş olsun ya da olmasın), doğal felaketler, hava, terörist eylemler, isyan veya sivil ayaklanma, uydu veya ekipman arızası, federal devlet veya yerel hükümet yasası, emri veya yönetmeliği, halkta baş gösteren bir sağlık krizi, mahkeme veya yargı emri veya Doğuş Yayın Grubu A.Ş.’nin makul kontrolü dışında meydana gelen herhangi bir nedenden dolayı (her biri "Mücbir Sebep" durumu ya da olayı olarak yorumlanacaktır) iptaller, gecikmeler veya kesintiler nedeniyle yarışmanın gerçekleşememesi veya ödülün takdim edilmemesinden sorumlu değildir.

Online bir katılımcının kimliği hakkında anlaşmazlık doğması durumunda, katılımın Pinterest profilinin ve/veya katılım sırasında ibraz edilen e-posta adresinin “Yetkili Hesap Sahibi” tarafından gerçekleştirildiği kabul edilecektir. 

Yetkili Hesap Sahibi, bir İnternet erişim sağlayıcı, online hizmet sağlayıcı veya ibraz edilen e-posta adresi ile ilişkili alan için e-posta adresi tahsis etmekle sorumlu başka bir oluşum tarafından Pinterest profili için e-posta adresi tahsis edilmiş gerçek kişidir.

Karıştırılmış veya değiştirilmiş katılım materyalleri/verileri veya toplu katılımlar ya da komut yazısı, makro veya otomatik cihaz kullanımı yoluyla oluşturulmuş olan katılımlar geçersizdir. 

VOGUE Türkiye aşağıdakilerden sorumlu değildir:

Doğuş Yayın Grubu A.Ş. işlemlerde veya iletimde meydana gelen hatalar, atlamalar, kesintiler, silintiler, gecikmeler, katılım materyallerinin çalınması, bozulması veya bunlara izinsiz erişim veya bunlarda yapılan değişiklikler, veya teknik, ağ ve telefon ekipmanlarındaki ve elektronik, bilgisayar, donanım veya yazılımla ilişkili olarak herhangi bir arızadan,  teknik problemler veya internetteki, herhangi bir web sitesindeki veya bunların herhangi bir kombinasyonundaki trafik sıkışıklığı nedenleriyle katılım bilgilerinin yanlış iletiminden veya bu bilgilerin alınamamasından sorumlu değildir. 

 

Doğuş Yayın Grubu A.Ş. Doğrudan veya dolaysız olarak, kısmen veya tamamen Katılımcının Yarışma’ya katılımından veya ödülü teslim almasından ya da kullanmasından dolayı, ölüm de dahil olmak fakat bununla da sınırlı kalmamak kaydıyla kişilerin maruz kalabileceği herhangi bir yaralanmadan ya da zarardan sorumlu değildir.

 Katılımcı, işbu Yarışma’ya başvurmak ve Katılım Koşulları’nı kabul ederek;

İşbu Yarışma Kurallarının bağlayıcılığını

Yarışmayla ilgili tüm hususlarda nihai ve bağlayıcı olan Doğuş Yayın Grubu A.Ş. kararlarının bağlayıcılığını

 

Yarışmanın meşru işleyişini aksatma veya sarsma amacını taşıyan veya herhangi bir şahsı huzursuz, istismar, tehdit veya rahatsız etmek amaçlı davranışlarda bulunulması veya işbu Katılım Koşulları’na uygunluk gösterilmemesi, bu davranışlarda bulunan şahısların Yarışma’dan diskalifiye edilmesiyle sonuçlanabilecek olup Doğuş Yayın Grubu A.Ş., bu tür davranışlarda bulunan şahıslardan kanunların izin verdiği en geniş ölçüde zararlarının karşılanmasını talep etme ve yasal çözüm yollarına başvurma hakkını saklı tuttuğunu,   

 

Yarışmaya katıldığınız panolarda yer alan tüm görsel, işitsel materyallerin size ait olduğunu, bu materyallerin VOGUE Türkiye web sitesinden alındığını veya bu materyallere ilişkin 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, ilgili tüm yönetmelikler ve mevzuat hükümleri uyarınca alınması zorunlu izinleri aldığınızı, öngörülen telif bedelleri ödediğinizi ve söz konusu materyalleri yayma ve işaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim haklarına sahip olduğunuzu peşinen, gayrikabili rücu beyan, kabul ve taahhüt etmekte olduğunu,

 

Katılım yapmakta olunan panolarnda yer alan bu materyallerin yasalara aykırı olarak ve izinsiz bir biçimde kullanılması nedeniyle Doğuş Yayın Grubu A.Ş. ve/veya VOGUE Türkiye’ye yöneltilebilecek her türlü talebin tek muhatabının Katılımcı’nınolduğunu ve bu nedenle üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri her türlü zararın tek sorumlusunun Katılımıc’nın olduğunu, bu nedenlerle Doğuş Yayın Grubu A.Ş. ve/veya VOGUE Türkiye tarafından ödenmek durumunda kalınan her türlü tutarın ve uğranılan her türlü zararın size aynen rücu edileceğini,

 

peşinen, gayrikabili rücu beyan, kabul ve taahhüt etmektedir.

Doğuş Yayın Grubu A.Ş. aşağıdakiler konusundaki haklarını saklı tutar:

İşbu Yarışma Kuralları kasıtlı olarak ihlal ettiğini düşündüğü şahısları Yarışmadan daimi olarak diskalifiye etme hakkını saklı tutar.

 

Bir usulsüzlük, virüs veya Doğuş Yayın Grubu A.Ş. makul kontrolü dışındaki herhangi bir unsur, Yarışmanın idaresini, işleyişini ve tamamen kendi takdirine bağlı olarak Doğuş Yayın Grubu A.Ş. belirlediği şekilde usulünce gerçekleştirilmesini zedelerse, Doğuş Yayın Grubu A.Ş. hiçbir sorumluluk kendisine ait olmaksızın Yarışmayı iptal etme, askıya alma ve/veya değiştirme ve (bir bilgisayar virüsünün veya sistem arızasının Yarışmanın yürütülmesini imkansız kıldığı durumlar da dahil olmak üzere) teknik olarak bozulması halinde online yöntemi geri çekme ve kazananı söz konusu yöntemi geriye çekmesinden önce alınan bütün seçilebilir katılımcılar arasından seçme hakkını saklı tutar. Böyle bir seçime katılım, söz konusu koşullar altında katılımcıların tek ve münhasır tazmin hakkıdır.

 

Yasal Uyarı

Katılımcı olsun ya da olmasın herhangi bir şahsın bu web sitesine kasıtlı olarak zarar verme, web sitesini imha etme, kurcalama veya tahrip etme veya yarışmanın işleyişine engel olma girişimi cezai ve medeni kanunların bir ihlali olup, Doğuş Yayın Grubu A.Ş. kanunların müsaade ettiği en geniş ölçüde zararlarının tazminini talep etme ve bu kişilere karşı bütün yasal yollara başvurma hakkını saklı tutar.  

Yürürlükteki Kanunlar ve Yargı Yetkisi

Bu Yarışma Türkiye’de yürürlükte olan bütün kanun ve yönetmeliklere tabidir. Katılımcılar, Yarışma’ya katılarak bu Yarışmadan dolayı veya bununla bağlantılı olarak meydana gelen her türlü ihtilafın münferiden ve münhasıran İstanbul [Çağlayan] Mahkemeleri tarafından çözüleceğini kabul eder.

Yarışma’ya katılım sonucu Katılımcılar tarafından talep edilevilecek bütün hüküm ve tazminatlar bu Yarışma’ya katılımla ilgili olarak Katılımcılar’ın uğradığı doğrudan zararlarla (avukat ücretleri hariç olmak üzere) sınırlı olacak ve hiçbir dolaylı, cezai, arızi ve/veya tali zararı içermeyecektir.

 

 

 

ETİKETLER: YARIŞMA , DÜĞÜN , HAYALİMDEKİ DÜĞÜN