04 Nisan 2019

Gigi Hadid: Şöhret Hayatınızın Kontrolünü Elinizden Alabilir!

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Gigi Hadid

Fotoğraf: Instagram/@gigihadid

Nereye giderseniz gidin üzerinize patlayan flaşlardan kaçamadığınız bir hayat onunki. Sadece Instagram'da 47 milyon takipçinin gözü üzerinde. Attığı her adım manşet oluyor, ağzından çıkan her söz tartışa konusu. Yeni nesil süpermodel Gigi Hadid'den bahsediyoruz. 23 yaşında ama yaşıtları kadar özgür değil. Dünyaca ünlü olmanın bedelini bir şekilde ödüyor. Variety dergisine verdiği röportajda şöhretle nasıl başa çıktigını anlatıyor Hadid. "Çok içerledim, çok kırıldım ama şöhret bir şekilde erken olgunlaşmama vesile oldu." 

Her zaman başarının peşinde koştuğunu dile getiren Hadid, çocukluğundan bu yana yaratıcılığını özgürce kullanabildiğini bir mesleğin hayalini kurmuş. Bu güçle kendi hayatını oluşturmak istemiş hep. Başarmış da. Kendine şöhretin tehlikeli bir durum olduğunu hatırlatarak yapmış bunu. "Dikkatli olmazsanız, şöhret hayatınızın kontrolünü elinizden alabilir."

Bu kadar ünle başa çıkmayı bir öğrenim süreci gibi gördüğünü söylüyor Hadid. "İnişlerim de oldu, çıkışlarım da. Fakat tümüyle baktığımda sürekli bir şeyler öğrendim. Kendimle alaklı, dünyayla alakalıi. Başta dürüst olmayı, kendimi kutlamayı, korumayı, gerektiğindeyse iddialı olmayı."

Hayatının mütemadiyen takip ve gözetim altında olmasına da alışmış. "Çekilen fotoğraflara aldırmıyorum. Görmemeyi, duymamayı, yok saymayı öğrendim."

 

Gigi Hadid Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Gerçek

ETİKETLER: GİGİ HADİD , ŞÖHRET