22 Aralık 2014

Gap Kids 2014 Sınıfı

Otuz gün süren başvuru süreci sonunda binlerce bebek ve çocuk arasından en iyileri seçmek tahmin ettiğiniz üzere oldukça zorluydu. Jüri kurulunda hem başarılı birer fotoğrafçı hem de anne olan Bennu Gerede ve Mine Kasapoğlu ile Vogue Türkiye editörleri yer aldı.

 

 

Eğlenceli ve sempatik fotoğraflar arasından seçim yapmak her ne kadar zorlu geçtiyse de bir o kadar da keyifliydi. Ancak doğru fotoğrafçılık, uygun model ve kameraya bakış açısı gibi kriterlerden yola çıkarak seçimlerimizi sekiz kategoriye indirmeyi başarıyla gerçekleştirdiğimizi düşünüyoruz. En İyi Kız Bebek (0-4 yaş), En İyi Erkek Bebek (0-4 yaş), En İyi Kız Çocuk (5-12 yaş), En İyi Erkek Çocuk (5-12 yaş), En Stil Sahibi Minik, En Güzel Gülüş, En İyi Saç ve En İyi Kardeşler olmak üzere toplam sekiz kategoriden oluşan yarışmanın seçim süreci gibi fotoğraf çekiminin kamera arkası da yüksek enerji doluydu.

 

Fotoğraflara bu ay bayiilerde olan Vogue Aralık sayısından ulaşabilirsiniz. Yüksek enerjinin eksik olmadığı kamera arkası görüntülerinden oluşan videoyu ise buradan izleyebilirsiniz.

 

 

 

ETİKETLER: GAP KİDS , VOGUE KİDS TÜRKİYE , MİNE KASAPOĞLU , BENNU GEREDE