06 Temmuz 2016

Fergie MILF Takımıyla Geri Döndü!

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Fergie, son single çalışması M.I.L.File müzik sahasına geri döndü. Geçtiğimiz Cuma günü M.I.L.F $ şarkısının klibini izleyenler, bu geri dönüşün sansasyonel bir etki yaratacağına çoktan ikna olmuştur. Öyle ki Fergie tek başına geri dönmedi. The Black Eyed Peas'in eski üyesi Fergie, Kim KardashianChrissy Teigen, Ciara, Alessandra Ambrosio gibi yıldız annelerle kurduğu MILF takımıyla müzik ve şov dünyasına sağlam bir mesaj vermeye hazır. 

Fergie

Genellikle seksi anneler için kullanılan MILF kısaltmasının anlamını degiştirmek üzere güçlerini birleştiren Fergie ve Kim Kardashian önderliğindeki  M.I.L.F $ üyeleri, 'Moms I’d Like To Follow' sloganıyla seksi annelerin, arzu nesnelerine dönüştürülmelerine karşı çikıyorlar. "Hem anne, hem seksi, hem de kariyer sahibi başarılı bir kadın olunabilir. Bunun için bir fantezi ürününe dönüşmeye gerek yok!" diyen Fergie, kadınların eşit ve özgür olduğunun altını itinayla çiziyor.  

MILF

Kim Kardashian'ın sütle duş aldığı sahnelerin yeni bir söylem olmadığı, klipte kadınların sadece cinselliğe indirgendiği eleştirilebilir elbette fakat Fergie'nin de dediği gibi, seksi olmak, kadının erkeği baştan çıkarmasıyla mı sınırlı? Bir kadın, kendi tercihiyle kışkırtıcı, şehvetli hatta seksi olamaz mı? Bütün bu tartışmaların dışında, M.I.L.F $ klibinde seksi annelere süt satan yakışıklı çocuğa dikkat! Jon Kortajarena'yı es geçmeyelim.

ETİKETLER: FERGİE , MILF , KİM KARDASHİAN , ALESSANDRA AMBROSİO , CİARA , CHRİSSY TEİGEN , JON KORTAJARENA