16 Temmuz 2018

Düşeslerin İlk Solo Gezintisi

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

Kate Middleton, Meghan MarkleFotoğraf: Instagram/@kensingtonroyal

Cambridge Düşesi Kate Middleton ve Sussex Düşesi Meghan Markle geçtiğimiz hafta sonu, Tek Kadınlar Finalini izlemek için Wimbledon’a katıldı. Serena Williams ve Angelique Kerber arasındaki final maçını izleyen ikili, bu vesileyle Prens William ve Harry olmadan ilk gezilerini de gerçekleştirmiş oldu.

All England Lawn Tennis & Crocquet Club ve Wimbledon'ın kraliyet hamisi olan Middleton, Tek Erkekler Finalini de eşi Prens Williams ile izledi. Ancak dürüst olalım, asıl dikkat çekici an, Meghan ile gerçekleştirdikleri solo görünüm!

Kate Middleton, Meghan MarkleFotoğraf: Getty Images Turkey

Daha önce Royal Foundation Forum, Commonwealth Day, Trooping the Color ve son olarak Kraliyet Hava Kuvvetleri’nin yüzüncü yıl kutlamaları dahil olmak üzere bir dizi etkinliğe katılan Düşesler, Wimbledon ile birlikte, yepyeni bir stil düellosuna da imza attılar.

Sussex Düşesi, 1920'lerden ilham alan çizgili Ralph Lauren gömleği, geniş paçalı pantolonu ve Altuzarra çantasıyla Wimbledon şıklığı konusunda ders verirken; düzenli bir Wimbledon katılımcısı olan Cambridge Düşesi Middleton, puantiyeli Jenny Packham elbisesi, natürel tonlardaki ayakkabıları ve Dolce & Gabbana çantasıyla her zamanki zarif duruşunu bir kez daha kanıtladı.

ETİKETLER: KATE MİDDLETON , MEGHAN MARKLE , WİMBLEDON , İNGİLİZ KRALİYET AİLESİ , KRALİYET STİLİ