10 Mart 2018

Chanel'in Yeni Marka Elçisi: Margot Robbie

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Margot Robbie

Fotoğraf: Chanel

90. Oscar kırmızı halısının stil etkisi hala konuşulmaya devam ediyor. Özellikle gecenin rüküşlerinin belirlendiği listeler Hollywood'un stil hatalarını açık ederken, geceye Margot Robbie gibi şıklığıyla iz bırakan isimler meşhur halının rütbesini koruyor. 

Margot Robbie

Fotoğraf: Chanel

Daha önce belirttiğimiz üzere, "I, Tonya" filminin sarışın yıldızının beyaz elbisesi Chanel imzalıydı. Karl Lagerfeld tarafından bizzat hazırlanan elbiseyi kusursuz bir tavırla taşıyan Avustralyalı aktris, bir Chanel kadınında olması gereken tüm niteliklere sahip. Hem yetenekli, hem başarılı, hem zarif, hem de karizmatik! Bu yüzden markanın elcişi seçilen Robbie, Oscar gecesi giydiği elbise hakkındaki duygularını şöyle ifade ediyor: "Karl Lagerfeld imzalı bir Chanel tasarımı giydiğime inanamıyorum. Rüya gibi."

Tıpkı Kristen Stewart gibi bundan sonra Robbie'yi de çeşitli Chanel projelerinde görmek için sabırsızlanıyoruz. Kırmızı halıdaki stil sınavını üstün başarıyla geçen oyuncu, belki önümüzdeki dönemde Lagerfeld'in yönettiği bir kısa filmde bile rol alabilir. Hatta Coco Chanel'i de canlandırabilir. 

Oscar 2018: En İyi Kırmızı Halı Görünümleri

 

ETİKETLER: MARGOT ROBBİE , CHANEL , MARKA ELÇİSİ