08 Ocak 2015

Calvin Klein Farkıyla Justin Bieber ve Lara Stone

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Justin Bieber, Calvin Klein’ın ışıldayan yeni yüzü. Milyonlarca genç kızı kendine hayran bırakan yakışıklı popçu, verdiği seksi pozlarla şimdiden 2015’in en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Siyah beyaz fotoğrafların mimarı ise, dahi ikili Mert Alaş ve Marcus Piggott’tan başkası değil. Lara Stone ile beraber Mert ve Marcus’un sevilen objektifine teslim olan Bieber’ın süslediği kampanyaya dair ayrıntılar, 20 farklı ülkedeki moda dergilerinin Mart sayısında yer alacak.

 

 

Markanın sanatçılarla olan iş birliği yeni bir oluşum değil. 1992 yılında, Mark Wahlberg ve Kate Moss ile başlatılan kampanya stratejisi Taylor Swift, Rita Ora, Solange Knowles ve Iggy Azalea gibi isimlerle büyük yankı uyandırarak devam etti.

 

 

Calvin Klein ile bir rüyayı daha gerçekleştirdiğini dile getiren Justin Bieber, aynı zamanda markanın büyük bir tutkunu. 

 

 

ETİKETLER: KATE MOSS , SOLANGE KNOWLES , LARA STONE , TAYLOR SWİFT , CALVİN KLEİN , JUSTİN BİEBER , CALVİN KLEİN JEANS , RİTA ORA , CALVİN KLEİN UNDERWEAR , MERT ALAS&MARCUS PİGGOTT , 2015 İLKBAHARYAZ , IGGY AZALEA , MARK WAHLBERG