28 Eylül 2020

Bvlgari ile Enerji Dolu Bir Stil

Bvlgari

Efsanelere konu olmuş yılan figürü, Bvlgari’nin mücevher ve saat koleksiyonlarının alametifarikalarından biri. Tamamı el işçiliğiyle üretilen Bvlgari Serpenti koleksiyonu, bugüne kadar Bvlgari sihirbazlığıyla yorumlanan saat ve kolye tasarımlarında karşımıza çıktı. Alexander Wang dokunuşlarıyla yorumlanan Serpenti Forever çantası ve Roma’da gerçekleşen SerpentiForm sergisi de, bu ikonik figüre saygı duruşu niteliğindeydi. Ancak Bvlgari efsanesi, sadece bu figürle sınırlı değil elbette. Efsane, yeni Serpenti Viper, Serpenti Seduttori ve ebedi şehir Roma’ya ithaf edilen Fiorever koleksiyonlarından bahsetmeden tamamlanamaz.

Bvlgari

Bvlgari’nin Serpenti Viper koleksiyonu, cazibe uyandırıcı ve gizemli yılan figürünü yeniden yorumluyor. Geometrik trapezoid motifi, yılanın derisini kaplayan pulları hatırlatarak tüm koleksiyonda başrolü üstleniyor. Serpenti Viper’da 18 karat pembe altın bilezikler yeşil malakit, yeşil karnelyan ya da siyah oniks taşıyla tamamlanarak canlı mücevher alternatifleri sunuyor.

Serpenti

Serpenti ailesinin bir diğer yeni üyesi Serpenti Seduttori, ikonik yılan motifinden aldığı ilhamla bileğinizi kavrıyor. Damla şeklindeki kasası ve stilize altıgen bilezik bağlantılarıyla bileği mükemmel şekilde saran koleksiyon zamanın değerli hissedilmesini sağlıyor. Bvlgari, Roma’ya olan bağını ise, ölümsüz şehirden ilhamla tasarlanan Fiorever koleksiyonunun pırlantalı çiçekleriyle gösteriyor.

Kadınların gündelik stilinin tamamlayıcısı olma iddiasıyla yola çıkan Bvlgari koleksiyonunun yeni üyeleri sizi kalbinizden vuracak

ETİKETLER: BVLGARİ , SERPENTI , FIOREVER