27 Mayıs 2017

Bulgari Goldea'nın Yıldızı Bella Hadid'in Audrey Hepburn Kahkülleri

YAZI: EKİN KURBETÇİ

bella-hadid-bvlgari-perfume-style

Geçtiğimiz günlerde Bulgari yeni parfümü Goldea, the Roman Night’ı parfümün adına uygun olarak Roma’da muhteşem bir geceyle tanıttı. Bu yeni baştan çıkarıcı parfümün yüzü ise Bella Hadid oldu.

Piazza di Spagna’da gerçekleşen davette konuklar Roma’nın eşsiz ışıkları ve gökyüzünün altında sihirli bir gece yaşarken ikonik İspanyol merdivenlerinden tek başına süzülerek yeni parfümü tanıtan gecenin kraliçesi Bella Hadid nefes kesti.

bella-hadid-bvlgari-perfume-style

Adeta bir taç giyme töreni kutlaması olan gece, parfümün çarpıcı ve baştan çıkarıcı ambiansını yansıttı. Parfümün yaratıcısı ünlü Master Parfumer Alberto Morillas nadide çiçekler, misk ve şipre notalı parfüm Goldea, The Roman Night’ı şöyle anlattı: “Romalıların tutkusundan ilham alan ve çılgın Roma gecelerinini anımsatan, hislerini takip eden ve sırlara açık kadınlardan ilham alan bir parfüm., Sadece özgürlüğünün peşinde ve yıldızların altın iksirini yayan geceye giriş yapan Romalı tanrıçalar gibi güçlü ve baştan çıkarıcı.”

bella hadid

Gökyüzündeki yıldızların yanında gecenin bir diğer yıldızı da Bella Hadid’di. Eşsiz bir vintage Galliano elbise ve Bulgari Serpenti mücevherleriyle parfümü tanıtan güzel süpermodel, Audrey Hepburn kahkülleri ve kusursuz sade makyajıyla stilini tamamladı.

 

ETİKETLER: BELLA HADİD , BVLGARİ , PARFÜM , STİL