01 Ağustos 2019

Blake Lively'nin Yeni Dizi Projesi Amazon Studios'tan

YAZI: ZEYNEP GÜR

blake,lively

Fotoğraf: Getty Images Turkey

2012 yılında ekranlara veda eden Gossip Girl dizisinin sarışın bombshell'i Blake Lively, son zamanlarda beyazperdede kendini göstermeye başlamış olsa da, dizi tarafındaki sessizliğini korumaya devam ediyordu. Ta ki şu zamana kadar. James (4) ve Inez (2) adında iki kız çocuğu annesi Blake Lively, şu aralar üçüncü çocuğuna hamile. Fakat o, yeni projesi için Amazon Studios ile çoktan el sıkıştı bile. 

A Simple Favour ve The Shallows gibi filmlerle Hollywood'la sıkı bağlarını koruyan güzel oyuncunun yeni hedefi Amazon Studios. Amazon Studios'tan Jennifer Salke, Deadline dergisine verdiği röportajda şunları söyledi: "Uzun uğraşlar sonucu Blake ile bir karara vardık... Bir televizyon şovu projesi üzerinde çalışıyoruz. Henüz daha çok yeni. New York'ta geçiyor ve aynı zamanda bir rakibi de mevcut."

Blake Lively'nin yeni dizi projesi hakkında şu anda kulağımıza fısıldananlar bunlarla sınırlı. Gossip Girl'den sonra ilk kez "moda" temalı dev bir projeyle dizi ekranlarına dönmeyi planlayan Blake Lively'i Serena van der Woodsen dışında başka bir rolde göreceğimiz için bir hayli heyecanlıyız!  

ETİKETLER: BLAKE LİVELY , AMAZON , AMAZON STUDİOS