07 Ağustos 2019

Bir Barbados Klasiği: Rihanna Crop Over Festivali'nde!

YAZI: ZEYNEP GÜR

rihanna

Fotoğraf: SplashNews.com

Yılın "o" zamanı geldi çattı. Rihanna'nın doğduğu yer Barbodos'ta her yıl düzenlenen ve bir an olsun pas geçmediği Crop Over Festivali, geçtiğimiz günlerde gerçekleşti. Ve tabii ki festivalin öne çıkanı her yıl olduğu gibi bu yıl da Rihanna'dan başkası değildi. Sınırsız enerjisini karnaval ruhundan alan Rihanna, bu defa standart Crop Over görünümünden uzaklaşarak dramatik devekuşu tüyleriyle kaplı pembe askısız mini bir elbiseyle karşımıza çıktı.

Bulutsu elbisesini, damla küpeleri, ışıltılı bilezikleri ve yapay elmaslı güneş gözlüğüyle tamamlayan ünlü sanatçı, göz farında "Fenty" yeşilini tercih etti. Saçlarını ise Bantu düğümleriyle şekillendiren Ri-Ri, kırmızı halının kuralcı ruhundan festival stilinin maceraperest ruhuna tek bir hamlede sıyrıldı. 

 barbados, rihanna

Fotoğraf: SplashNews.com

Her yıl Barbados'ta düzenlenen Crop Over, adanın kültürünü, müziğini, sanatını ve enfes lezzetlerini kutlayan üç aylık bir festival olma özelliği taşıyor. Conde Nast Traveller'a, "Crop Over festivalinin son günü kutlanan Kadooment Day geçit töreninde bulunursanız eğer, gelmiş geçmiş en muhteşem karnavalı yaşayacaksanız," açıklamasına bulunan Rihanna sözlerini şöyle devam ettirdi: "Caddeden aşağı inen parti kamyonları, sizi harekete geçiren canlı müzik ve DJ'ler... Bu festivali herkesin deneyimlemesi şart!"

ETİKETLER: RİHANNA , CROP OVER FESTİVAL , BARBADOS