17 Ekim 2014

ALEXANDER WANG x H&M

Dün gece New York City'deki Armory on the Hudson, Alexander Wang x H&M koleksiyonunun global lansmanı için bir atletizm stadyumu, moda alanına dönüştürüldü. Jessica Chastain, Mary J Blidge, Dakota Fanning, Kate Mara, Justin Theroux ve Solange Knowles defilede tanıtılan, spor giyimden esinlenmiş koleksiyonu fütüristik bir koşu sahasına dönüştürülen podyumda ilk kez gören konuklar arasında yer aldı.

 

Defilenin hemen sonrasında DJ Jesse Marco, podyum bir dans pistine dönüşmeye başlarken setin başına geçti. İlerleyen saatlerde hip hop sanatçısı Sharaya J, Missy Elliott'ın sürpriz setinden önce açılış yaptı. Missy Elliot, performansında "Get Ur Freak On" ve "Work it" gibi en sevilen parçalarından birkaçını seslendirdi. DJ ve prodüktör Diplo gece boyunca kutlamayı devam ettirdi.

 

Defile alanında bir parkur performansı sergileyen koşucular eşliğinde gecenin en başından itibaren hissedilen enerji dolu bir atmosfer yaratıldı. Bu performans, Team Wang ve Team H&M için köpük boks eldivenlerini sallayan ve atletik takım üstlerini giyen kitle tarafından heyecanla izlendi. Dünya genelindeki H&M takipçileri, hm.com ve alexanderwang.com'daki canlı yayına katılmaya davet edildi.

 

Koleksiyon dünya çapında 250 mağazada, Türkiye’de ise H&M Zorlu Center, İstinye Park, İstiklal Caddesi ve Ankara CEPA mağazalarında 6 Kasım’da satışa sunulacak.

 

Geceye ait fotoğrafları görmek için tıklayın.

 

ETİKETLER: H&M , ALEXANDER WANG